Pakety ICMP jsou vynechány, přestože jste nakonfigurovali funkce brány firewall systému Windows na povolení paketů ICMP do počítače se systémem Windows XP Professional Service Pack 2

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 889527 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Pokud provádíte konfiguraci vašeho počítače se systémem Microsoft Windows XP Professional Service Pack 2 (SP2) jako koncový bod režim tunelového propojení (IPSec) protokol IPSec připojení, jsou pakety vynechány. K tomuto problému dochází, pokud zapnete funkci Brána Firewall systému Windows. Navíc pakety jsou vynechány, přestože jste nakonfigurovali funkce Brána firewall systému Windows na povolení paketů ICMP.

Příčina

K tomuto problému dochází z důvodu problému v souboru Tcpip.sys.

Řešení

Aktualizovat informace

Jsou k dispozici pro stahování Microsoft download center následující soubory:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download the Update for Windows XP package now.

Datum vydání: Srpen 4, 2005

Další informace o tom, jak stahovat soubory technické podpory společnosti Microsoft naleznete následující článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Microsoft je prohledáván soubor byl zkontrolován na výskyt virů. Společnost Microsoft použila ke aktuální antivirový software, která byla k dispozici na datum, kdy byla zaúčtována v souboru. Soubor je uložen na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny souboru.

Požadavky

Neexistují žádné požadavky.

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix, musíte restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje žádné další opravy hotfix.

Informace o souboru

Anglická verze této aktualizace má atributy souborů (nebo vyšší atributy souborů), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy těchto souborů jsou uvedeny v koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru, bude převedena na na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a UTC časem kartě časové pásmo v panelu Datum a čas v Ovládacích panelech.
  Date     Time  Version      Size   File name
  --------------------------------------------------------------
  31-Jan-2005 21:28 5.1.2600.2604   134,912 Ipnat.sys
  04-Jan-2005 22:48 5.1.2600.2591   359,296 Tcpip.sys
  

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí.

Další informace

Existují dva režimy pro připojení protokolu IPSec. Jsou transportní režim a režim tunelového propojení. Transportní režim se používá pro připojení klienta do klientů. Klient může být pracovní stanice uživatele nebo na členském serveru. Režim tunelového propojení se používá pro připojení brány do brány.

Poznámka: Systém Windows XP můžete konfigurovat jako koncový bod v režimu tunelového propojení IPSec připojení. Avšak nedoporučujeme to. Pokud používáte připojení IPSec v režimu tunelového propojení, funkci Brána Firewall systému Windows XP s aktualizací SP2 systému Windows všechny pakety, které pocházejí z tunelového propojení IPSec nefiltruje. Pakety, které pocházejí z jiných směrech však jsou filtrovány podle funkci Brána Firewall systému Windows.

Další informace o standardní terminologii používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft naleznete následující článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 889527 - Poslední aktualizace: 23. srpna 2007 - Revize: 4.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Professional SP2
Klíčová slova: 
kbmt atdownload kbqfe kbhotfixserver kbwinxppresp3fix kbwinxpsp3fix kbfix kbbug KB889527 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:889527

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com