Při vyplňování formuláře nebo náhled formuláře v počítači Tablet, obrázky rukopisu vyplnit ve formuláři může blikat nebo může blikat posouvání v aplikaci InfoPath

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 889493 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při vyplňování formuláře nebo náhled formuláře na Microsoft Windows XP Tablet PC Edition, obrázky rukopisu vyplnit ve formuláři může blikat nebo může blikat při posouvání. K tomuto problému dochází v aplikaci Microsoft Office InfoPath 2007 a Microsoft Office InfoPath 2003.

Příčina

K tomuto problému dochází při vložení oddílu Vložit kreslení a psaní v poli s formátovaným textem. Potom posouvání ve formulářovém zobrazení. Pole, která je vybrána může být některý z následujících:
  • Pole obrázku rukopis
  • Pole s formátovaným textem
  • Ostatní pole na formuláři

Jak potíže obejít

Ovládací prvek musí zrušte před posouvání v okně formuláře.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 889493 - Poslední aktualizace: 15. ledna 2015 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office InfoPath 2007
  • Microsoft Office InfoPath 2003
  • Microsoft Office InfoPath 2003, Service Pack 1 (SP1)
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbtshoot KB889493 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:889493

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com