Kumulativní aktualizace 1 pro eHome infračervený přijímač pro systém Windows XP Media Center Edition 2005

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 888795 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje opravy a aktualizace, které jsou součástí kumulativní aktualizace společnosti Microsoft pro eHome infračervený přijímač pro systém Windows XP Media Center Edition 2005.

ÚVOD

Tento článek popisuje problémy, které jsou vyřešeny kumulativní aktualizaci 1 pro eHome infračervený přijímač pro systém Windows XP Media Center Edition 2005. Tato aktualizace také podporuje ovladač Microsoft vzdálené klávesnice pro systém Windows XP Media Center Edition.

Následující problémy byly vyřešeny v této aktualizaci:
 • Po odpojení jednotky USB, který je připojen ke stejnému rozbočovači USB jako infračervený přijímač eHome, může dojít k neočekávanému chování. Například vzdáleném počítači nebo zařízení USB ke stejnému rozbočovači USB jako jednotka pravděpodobně nepracuje správně. Chcete-li tento problém vyřešit, nejprve zakážete jednotku USB před jeho odpojením. Chcete-li to provést, klepněte Bezpečně odebrat Hardware ikona v oznamovací oblast a potom klepněte na tlačítko Bezpečně odebrat. Jednotka USB.
 • Po upgradu na systém Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005, nelze použít vzdálené přepnutí počítače do úsporného režimu. Chcete-li tento problém vyřešit, použijte jednu z následujících metod.

  Metoda 1: Použití myši přepnout počítač do úsporného režimu

  Chcete-li přepnout počítač do úsporného režimu pomocí myši, postupujte takto:
  1. Klepněte na tlačítko Starta potom klepněte na tlačítko Vypnutí.
  2. V dialogovém okně Vypnutí systému Windows Vyberte položku Úsporný režim v seznamu možnosti a potom klepněte na tlačítko OK.
  Poznámka: Dálkového ovládání můžete použít k obnovení činnosti počítače z úsporného režimu.

  Metoda 2: Znovu nainstalujte ovladač IR vysílač

  Odeberte ovladač pro vysílač infračerveného (IR) pomocí Správce zařízení můžete vynutit Windows přeinstalujte ovladač systému Windows. Nemáte k restartování počítače po provedení tohoto postupu. Ovladač Infračerveného vysílače odebrat ze Správce zařízení systému Windows, postupujte takto:
  1. Klepněte na tlačítko Start, klepněte pravým tlačítkem myši Můj počítača potom klepněte na tlačítko Vlastnosti.
  2. Na Hardware Klepněte na možnost Správce zařízení.
  3. Rozbalte položku Zařízení standardu HID.
  4. Poklepejte na položku Infračervený vysílač Microsoft eHome.
  5. Na Ovladač Klepněte na možnost Odinstalacea potom klepněte na tlačítko OK
  6. Infračervený přijímač odpojte od počítače.
  7. Počkejte 30 sekund a potom znovu připojte Infračervený přijímač. Systém Windows automaticky rozpozná příjemce a nainstaluje správné ovladače.
Tato aktualizace také přidává podporu ovladače nový Microsoft vzdálené klávesnice pro Windows XP Media Center. Neexistuje žádný software součástí klávesnice. Zatímco základní klávesnici budou fungovat bez této aktualizace, je nutné nainstalovat tuto aktualizaci, chcete-li použít všechny dostupné funkce na klávesnici.

Další informace týkající vzdálené klávesnice pro Windows XP Media Center naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/hardware/mouseandkeyboard/productdetails.aspx?PID=040

Další informace

Informace o aktualizaci

Tato aktualizace je zahrnuta v kumulativní aktualizaci 2 pro eHome infračervený přijímač pro systém Windows XP Media Center Edition 2005.Další informace získáte kliknutím na číslo článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
912024Kumulativní aktualizace 2 pro infračervené přijímače pro systém Windows XP Media Center Edition 2005 eHome

Technická podpora aplikace Media Center

Protože Microsoft Windows XP Media Center Edition byl zahrnut v dodaném hardwarovém zařízení či systému, výrobce hardwaru poskytuje technickou podporu a odbornou pomoc k tomuto softwaru. Výrobce počítače pravděpodobně upravil instalaci pomocí jedinečných součástí, například určitých ovladačů zařízení a volitelných nastavení, aby maximalizoval výkon hardwaru. Pokud potřebujete technickou pomoc k systému Windows XP Media Center Edition, obraťte se přímo výrobce vzhledem k tomu, že výrobce je tím nejkvalifikovanějším pro poskytnutí podpory k softwaru, který instaloval na hardware.

Vlastnosti

ID článku: 888795 - Poslední aktualizace: 20. července 2013 - Revize: 8.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005
 • Microsoft Remote Keyboard for Windows XP Media Center Edition
Klíčová slova: 
atdownload kbqfe kbhotfixserver kbmt KB888795 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 888795

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com