Internet Security and Acceleration Server 2004 yedekleme işlevini verme ve alma

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 888715 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Giriş

Bu makalede, verme, alma ve ISA Server 2004'te yedekleme işlevselliği) belgesinde açıklanan çözüm varsa, genel senaryolar listeler. Bu belgeyi karşıdan yüklemek için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc302521.aspx

Daha fazla bilgi

Microsoft ınternet Security and Acceleration (ISA) Server 2004 içeren verme ve alma, ISA Server yapılandırma parametreleri bir .xml dosyasına kaydetmek için kullanabileceğiniz özellikler. Bu dosya, yapılandırmanızı yedeklemek veya başka bir bilgisayara ISA Server yapılandırmasını kopyalamak için kullanabilirsiniz.

ISA Server 2004 düzeyleri verebilirsiniz. Örneğin, bir tam bir güvenlik duvarı ilkesinde, tek bir kural veya tek bir nesne verebilirsiniz. Ayrıca, tam yapılandırmanızı yedekleyin ve daha sonra geri.

Verme ve alma, ISA Server 2004'te yedekleme işlevselliği verme, alma ve yedekleme özellikleri ISA Server 2004'te aşağıdaki senaryolarda nasıl ele almaktadır:
  • ISA Server bilgisayarınızı yapılandırmış ve yapılandırması ayarlarını yedeklemek istiyor. ISA Server yapılandırmanızı tam yedeklemelisiniz.
  • Tam bir ISA Server yapılandırmasını, ikinci bir ISA Server bilgisayarına kopyalamak istediğiniz. Verme ve sonra da ikinci ISA Server bilgisayarına tam bir yapılandırma alma gerekir.
  • Başka bir ISA Server bilgisayarının olarak yapılandırılmamış olabilir, ancak sunucu ağ, büyük olasılıkla başka bir etki alanındaki farklı bir parçası bulunan aynı ilke ile ayarlamak istediğinizde. Sunucu, farklı ağ ilişkileri de vardır. Bu durumda yapılandırmasının kullanamazsınız. Güvenlik Duvarı ilkesinde verme diğer ISA Server bilgisayarının almak ve sonra güvenlik duvarı ilkesi kuralları ağ ayrıntıları değiştirmeniz gerekir.
  • Iç ağınız kullanılamayacak URL'lerinin bir listesini oluşturmak istiyorsunuz. Bu liste, bir hizmet olarak ISA Server çalışan diğer şirketlere sağlamak istiyorsunuz. Verme ve sonra da bir URL kümesi almak gerekir.

Özellikler

Makale numarası: 888715 - Last Review: 15 Ocak 2015 Perşembe - Gözden geçirme: 1.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2004 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhowto KB888715 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:888715

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com