Zobrazí kód chyby Stop 0x00000005 (INVALID_PROCESS_ATTACH_ATTEMPT) v systéme Windows XP Service Pack 2 alebo Windows Server 2003

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 887742 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Počítač so systémom Microsoft Windows XP Service Pack 2 (SP2), Microsoft Windows XP Tablet PC Edition 2005 alebo Microsoft Windows Server 2003 neočakávane zastaví. Okrem toho, nasledujúce chybové hlásenie Stop na modrej obrazovke sa zobrazí:
Stop 0x05 (INVALID_PROCESS_ATTACH_ATTEMPT)
Poznámka Funkcie balíka Windows XP SP2 a komponenty sú zahrnuté v systéme Windows XP Tablet PC Edition 2005.

PRICINA

Tento problém sa vyskytuje, pretože Chyba kódovania v súbore Http.sys spôsobuje poškodenie zásobníka. Tento problém sa vyskytuje, ak sú splnené nasledovné podmienky:
 • V počítači sú inštalované ovládače filtrov TDI. Ovládače filtrov TDI sú zvyčajne nainštalované antivírusovými alebo programy brány firewall.
 • Nainštalované ovládače filtrov TDI stav STATUS_PENDING na I/O požiadavky TDI_SET_EVENT_HANDLER požiadať, aby sa volanie spracovalo ako operácia APC.
Chyba kódovania v súbore Http.sys môže zapríčiniť poškodenie zásobníka, keď Ovládač filtrov TDI dokončí spracovanie i/o požiadavky TDI_SET_EVENT_HANDLER asynchrónne na inom vlákne. Zásobník pôvodného vlákna je prepíše, keď spracováva vstupno-výstupnú požiadavku. Toto spôsobí zastavenie chybové hlásenie.

Poznámka Tento problém sa nevyskytuje s pôvodnej vydanej verzii systému Windows XP alebo Windows XP Service Pack 1 (SP1).

RIESENIE

Systém Windows XP

Ak chcete vyriešiť tento problém v Windows XP SP2, stiahnuť a nainštalovať aktualizácie 887742 určenej pre systém Windows XP.

The nasledovný súbor je k dispozícii na prevzatie z Microsoft Download Centrum:
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Stiahnuť
Stiahnuť teraz balík 887742 určenou pre Windows XP.
Dátum vydania: November 2004

Ďalšie informácie o preberaní Microsoft podporné súbory získate po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
119591 Ako získať súbory podpory Microsoft z online služieb
Spoločnosť Microsoft použila najaktuálnejší antivírusový softvér, ktorý bol k dispozícii v deň, kedy bol zaslaný súbor. Maroko štandardný čas Tieto zmeny boli vykonané od predchádzajúcej kumulatívnej aktualizácie Windows pre časové pásma:

Windows Server 2003

Ak chcete vyriešiť tento problém v systéme Windows Server 2003, získať Windows Server 2003 Service Pack 1 (SP1). Štvrtá nedeľa v októbri
889100Ako získať najnovší balík service pack pre systém Windows Server 2003

STAV

Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v sekcii "Platí pre".

Systém Windows XP

Tento problém bol odstránený aktualizáciou 887742 určenou pre Windows XP.

DALSIE INFORMACIE

Informácie o súbore

Anglická verzia tejto aktualizácie má atribúty súborov (alebo novšie atribúty) uvedené v nasledujúcej tabuľke. Dátumy a časy jednotlivých súborov sú uvedené v univerzálny koordinovaný čas (UTC). Keď zobrazíte informácie o súbore, sa skonvertuje na miestny čas. Ak chcete vyhľadať rozdiely medzi časom UTC a miestnym časom, použite Časové pásmo Záložka v položke dátum a čas v ovládacom paneli.
  Date     Time  Version    Size   File name Platform
  ---------------------------------------------------------------
  08-Oct-2004 15:18 5.1.2600.2525 262,400 Http.sys  x86

Vlastnosti

ID článku: 887742 - Posledná kontrola: 13. januára 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows Server 2003 Web Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 Datacenter Edition
Kľúčové slová: 
kbqfe kbhotfixserver atdownload kbtshoot kbprb kbmt KB887742 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:887742

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com