Windows XP Media Center Edition 2005 přestane reagovat při sledování TELEVIZE Live po instalaci přehrávače DivX kompatibilní

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 887211 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Pokud nainstalujete kompatibilní DivX přehrávač Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005, pravděpodobně nebude možné sledovat TELEVIZI Live nebo přehrát filmy DVD. V tomto scénáři Media Center přestat reagovat.

Příčina

Některé přehrávače DivX kompatibilní nejsou kompatibilní s aplikací Media Center. Tyto přehrávačů může způsobit konflikty s provést odpovídat systému Media Center.

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, je nutné obnovit počítač do bodu obnovení, které existovaly před nainstalován přehrávač DivX kompatibilní. Postupujte takto:
  1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz programy, přejděte na položku Příslušenství, přejděte na položku Systémové nástroje a potom klepněte na položku Obnovení systému.
  2. Klepnutím zaškrtněte políčko obnovit dřívější mého počítače a potom klepněte na tlačítko Další.
  3. Vyberte systémové datum obnovení došlo k před instalací DivX přehrávače a vyberte soubor pro obnovení systému ze seznamu bodů obnovení.
  4. Klepněte na tlačítko Další.
Bod obnovení nevytvořili, je třeba přeinstalovat BEZE a Media Center v počítači.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

DivX je kodek videa, která je vytvořena DivX DivXNetworks, Inc. používá komprimovat velký videa do malé, kompaktní soubory. DivX někdy zaměňovat s DIVX systému nájem DVD, která byla použita najednou USA prodejce Město okruhu.

Technické podpory pro aplikaci Media Center

Protože Windows XP Media Center Edition byl zahrnut v hardwarovém zařízení či systému, poskytuje technickou podporu a odbornou pomoc k tomuto softwaru výrobce hardwaru. Výrobce počítače mohl upravit instalaci pomocí jedinečných součástí, například určitých ovladačů zařízení a volitelných nastavení, aby maximalizoval výkon vlastního hardwaru. Potřebujete-li technickou pomoc k systému Windows XP Media Center Edition, obraťte se přímo na výrobce, protože on je tím nejkvalifikovanějším pro poskytnutí odborné pomoci k softwaru, který instaloval na hardware.

Můžete rovněž navštívit následující web společnosti Microsoft s informacemi o systému Windows XP Media Center Edition:
http://www.microsoft.com/windowsxp/mediacenter/


Produkty třetích stran, o nichž se hovoří v tomto článku, jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 887211 - Poslední aktualizace: 26. října 2004 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot kbprb KB887211 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:887211

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com