Operace Ntdsutil autoritativní obnovení není úspěšné, pokud cesta rozlišující název obsahuje znaky rozšířené sady Windows Server 2003 a Windows 2000

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 886689 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při použití příkazového řádku nástroje Ntdsutil.exe k provedení autoritativního obnovení cestu rozlišující název (DN) není úspěšné operace. Tento problém nastane, pokud rozlišující název cesta obsahuje rozšířené znaky. Ntdsutil nemůže najít cestu v databázi služby Active Directory. Proto čísla verzí není zvýšen na příslušné objekty podle Ntdsutil. K tomuto problému dochází při použití Ntdsutil v systému Microsoft Windows Server 2003 nebo Microsoft Windows 2000.

Bez ohledu na to, zda je použit správnou syntaxi autoritativní obnovení rozlišující název cesty obsahující rozšířené znaky, navíc výstup Ntdsutil ozvěny cesta rozlišující název v zprávě vrátí různé znaky. Například pokud se pokusíte provést autoritativní obnovení proti rozlišující název cesty, která obsahuje písmeno "u" s přehlasovací Ntdsutil může vrátit zprávu kde "u" s přehlasovací zobrazeny jako "e" s čárkou zvýraznění. Následující ukázkový výstup z Ntdsutil ilustruje problém.

Poznámka: V ukázce výstupu rozšířené znaky jsou popsány v následující rozšířené znaky kurzíva namísto zobrazeny jako se zobrazí ve výstupu.
C:\>Ntdsutil.exe
Ntdsutil.exe: autoritativní obnovení
autoritativní obnovení: obnovit objekt OU = testContu, DC = contoso, DC = com ("u" v "Contu" obsahuje přehlasovací)

Otevírání databáze DIT... Provést.

Aktuální čas je MM-DD-RR HH:MM.SS.
Poslední aktualizaci databáze došlo k na MM-DD-RR HH:MM.SS.
Zvýšením čísla verzí atribut podle 100000.

Počítání záznamů nutné aktualizovat...
Nalezené záznamy: 0000000000
Nelze najít objekt s danou DN: nezdařilo součást
"OU = testConte (koncové"e"v"testConte"obsahuje zvýraznění čárkou)

Autoritativní obnovení se nezdařilo.
Ntdsutil.exe: ukončení
V ukázce výstupu Správce požadoval Ntdsutil provedení autoritativního obnovení na cestu k rozlišujícímu názvu text OU = testContu, DC = contoso, DC = com, ” kde "u" v "Contu" obsahuje přehlasovací. Však pokusili vynuceně obnovit jiný rozlišující název cesty Ntdsutil "OU = testConte, DC = contoso, DC = com, ” koncové"e"v"testConte"obsahuje zvýraznění čárkou.

Příčina

Tento problém může dojít, pokud příkazu Ntdsutil autoritativního obnovení správně nepřevádí rozšířené znaky rozlišující název cesty na ekvivalentní znaky Unicode. V těchto případech Ntdsutil pokusí vynuceně obnovit rozlišující název cesty, který je jiný než jste zadali. Obvykle alternativní cesta neexistuje. Autoritativní obnovení operace se proto nezdaří.

Nesprávné převod rozšířených znaků v Ntdsutil se vztahuje pouze k diakritická znaménka (diakritiku), ale také k celé znakové sady v systémů zápisu řečtinu, korejština, Cyrillian a jazyky.

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit obtékání rozlišující název cesty obsahující rozšířené znaky a mezery s sekvence escape zpětné lomítko dvojité--uvozovky. Například následující výstup zobrazuje příkazu Ntdsutil vynucené obnovení a zprávy, které vrátí operace:
C:\>ntdsutil "aut res" "res obj \"OU=testContextended character, DC = Contoso, DC = com\ "q""q" ""

autoritativní obnovení: res obj "CN testCont extended character, DC = = nttest, DC = Contoso, DC = com" databázi DIT otevírání... Provést.

Aktuální čas je MM-DD-RR HH:MM.SS.
Poslední aktualizaci databáze došlo k na MM-DD-RR HH:MM.SS
Zvýšením čísla verzí atribut podle 100000.

Počítání záznamů nutné aktualizovat...
Nalezené záznamy: 0000000001
Provést.

Nalezen 1 záznamy aktualizovat.
Aktualizace záznamů...
Zbývající záznamy: 0000000000
Provést.

1 Záznamy úspěšně aktualizovány.

Autoritativní obnovení bylo úspěšně dokončeno.

autoritativní obnovení: q

Ntdsutil: q
Poznámky
  • Ntdsutil není správně echo rozšířené znaky rozlišující název cesty, které se pokoušíte autoritativně obnovit, i když obsahuje příkazu autoritativního obnovení sekvence escape. Však budou úspěšné operace autoritativní obnovení.
  • Tento článek popisuje pouze problém dochází při ručně zadejte každý příkaz příkazového řádku Ntdsutil. Pokud argumenty příkazového řádku Ntdsutil Dávka společně jako jeden příkazový řetězec, bude operace autoritativní obnovení pracovat bez sekvence escape, protože Ntdsutil používá různé Unicode vědomi analyzátor.
  • V systému Windows 2000 nemá Ntdsutil příkazu obnovit objekt. Obnovit kontejner a listové objekty, použijte příkaz obnovit podstrom.

Řešení

Tento problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows Server 2003. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
889100Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows Server 2003

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Odkazy

Další informace o diakritická znaménka klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
98999Diakritická znaménka popsané a vysvětleny

Vlastnosti

ID článku: 886689 - Poslední aktualizace: 28. února 2007 - Revize: 2.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows Server 2003, Standard Edition (32-bit x86)
  • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition (32-bit x86)
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot kbnofix kbprb kbbug KB886689 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:886689

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com