Exchange 2000 Server veya Exchange Server 2003'te toplantı isteğiyle ilişkilendirilmiş olan yinelenen randevu bir alıcının takviminden kaldırılabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 886688 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Bir temsilci, Microsoft Office Outlook 2003'te Toplantı isteğini sildikten sonra bu Toplantı isteğiyle ilişkilendirilmiş olan yinelenen randevu alıcının takviminden kaldırılabilir. Temsilci toplantı isteğini silinmiş önce alıcı toplantı isteğini kabul olsa bile bu sorun oluşur.

Neden

Bu sorun, aşağıdaki koşullar geçerli olduğunda oluşabilir:
 • Bir temsilci özgün alıcı toplantı isteğini kabul ettikten sonra Microsoft Office Outlook 2003'te bir yinelenen toplantı isteğini açar. Sonra temsilci, kabul, azalan veya toplantı isteği geçici olarak işaretleme olmadan siler.
 • Alıcı tarafından temsilci toplantı isteğini gönderen bir program veya birlikte çalışma veri nesneleri (CDO) kullanan bir hizmet isteği kabul eder.
CDO doğru toplantının yinelenme kaydedebilir değil. Temsilci toplantı isteğini açarsa, Microsoft Office Outlook 2003'te gönderdikten sonra Outlook CDO yaptığı değişikliklerin üzerine yazabilir. Bu toplantıyı neden olur ve ilişkili, randevu, toplantı isteğine durumunu değiştirmek için "kabul." Istek kabul olmadan silindiğinde veya randevunun durumu kabul edildi, ilişkili bir randevu öğesi de silinir

Çözüm

Server 2003 değişimi

Hizmet paketi bilgileri

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Microsoft Exchange Server 2003 için en son hizmet paketini edinin. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
836993En son Exchange Server 2003 hizmet paketleri nasıl elde edilir

Exchange 2000 Server

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin, yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir ise bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine bir istekte bulunun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya tüm sorun giderme işlemi gerekmiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarının tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun nedeni bu düzeltme, seçtiğiniz dil için kullanılamaz.

Bileşen: CDO\APPOINTMENT

ÖNKOŞULLAR

 • Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 3 (SP3)
 • Ağustos 2004 tarihli Exchange 2000 Server Service Pack 3 sonrası güncelleştirme toplaması:
  870540Ağustos 2004 Exchange 2000 Server Service Pack 3 Sonrası Toplu Güncelleştirme Kullanılabilirliği (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu düzeltmeyi yüklediğinizde, aşağıdaki hizmetlerin durdurulmuş ve otomatik olarak yeniden başlatılır:
 • Microsoft Exchange MTA Yığınları
 • Microsoft Exchange Bilgi Deposu
 • Microsoft Exchange Sistem Görevlisi

Düzeltme Değiştirme Bilgileri

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında saat dilimi sekmesini kullanın.
Date     Time  Version      Size  File name
--------------------------------------------------------------
17-Nov-2004 09:35 6.0.6617.22    720,896 Cdo.dll       
17-Nov-2004 09:32 6.0.6617.22    745,472 Mapi32.dll
Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
301378En son Exchange 2000 Server Hizmet Paketi nasıl elde edilir

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.
Bu sorun ilk olarak Microsoft Exchange Server 2003 Service Pack 2'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 886688 - Last Review: 16 Ocak 2015 Cuma - Gözden geçirme: 2.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbfix kbexchange2000presp4fix kbbug KB886688 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:886688

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com