Chybová zpráva při pokusu o zavřete dialogové okno "Credit Card Processing" v Small Business Accounting 2006, Accounting Professional nebo v účetnictví Express

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 885943 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o po uložení platby online kreditní karty, Microsoft Office Small Business Accounting 2006, v aplikaci Microsoft Office Accounting Professional nebo v Microsoft Office Accounting Express zavřete dialogové okno Zpracování Credit Card obdržet následující chybovou zprávu:
Zpracování Credit Card nemohla být dokončena, protože proces byl zrušen. Je třeba ručně zrušit transakce zadané v Small Business Accounting.

Příčina

Tento problém může dojít, pokud zrušíte proces platby v dialogovém okně Processing kreditních karet.

Řešení

Tento problém vyřešíte zrušit platbu, která je přidružena transakce v Small Business Accounting 2006, Accounting Professional a Accounting Express. Postupujte takto:
 1. V nabídce Zákazníci přejděte na příkaz Seznam Zákazníci a potom klepněte na platby.
 2. V nabídce Zobrazit přejděte na příkaz Filtr a potom klepněte na tlačítko vše.
 3. V podokně Seznamu platby platby odběratele klepněte pravým tlačítkem myši a potom klepněte na tlačítko Zrušit.
 4. Zobrazí následující zpráva, klepněte na tlačítko Ano:
  Zpracování online kreditní karty byl zpracován platby tohoto zákazníka. Před zrušit tento zákazník platby je doporučeno přejít kreditní karty zpracování sestavy ověřte stav zpracování. Zobrazit platební karty zpracování sestavy, přejděte v nabídce Hlavní zákazníka na zpracování kreditních karet a klepněte na tlačítko Spravovat Processing kreditních karet. Chcete zrušit tento zákazník platby?
Poznámka: Protože platba byla zaznamenána nikdy prostřednictvím procesoru online kreditních karet, nemáte ověřte stav zpracování prostřednictvím odkazu Spravovat Processing kreditních karet.

Vlastnosti

ID článku: 885943 - Poslední aktualizace: 25. října 2007 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office Accounting Professional 2008
 • Microsoft Office Accounting Professional 2007
 • Microsoft Office Accounting Express 2008
 • Microsoft Office Accounting Express 2007
 • Microsoft Office Small Business Accounting 2006
 • Microsoft Office Small Business Management Edition 2006
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot kberrmsg kbmbsmigrate kbprb KB885943 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:885943

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com