Zobrazí "Zakázáno" chybová zpráva při pokusu o odeslání e-mailu v aplikaci Entourage pro Mac

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 884987 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o odeslání e-mailové zprávy prostřednictvím počítače Microsoft Exchange Server pomocí Microsoft Entourage může zobrazit chybová zpráva podobná následující "název", kde je název účtu pro účet Exchange Server:
Chyba

HTTP Chyba: přístup k prostředku je zakázán.

Vysvětlení

Odeslané pošty

Název účtu: "name"


Chyba:-18597

Příčina

K tomuto problému dochází, pokud e-mailovou adresu účtu v aplikaci Entourage neodpovídá adresu Simple Mail Transfer Protocol (SMTP) pro uživatele služby Active Directory.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, změňte e-mailovou adresu účtu odpovídající adresu SMTP ve službě Active Directory. Postupujte takto:
  1. V nabídce Nástroje v aplikaci Entourage klepněte na příkaz účty.
  2. Klepněte na účet Exchange Server a potom klepněte na tlačítko Upravit.
  3. V poli Elektronická adresa na kartě Nastavení účtu zadejte e-mailovou adresu, která odpovídá adresa SMTP uživatele ve službě Active Directory a potom klepněte na tlačítko OK. Můžete mít obraťte správce systému získat správnou e-mailovou adresu.

Další informace

Úložiště informací v počítači Exchange Server testy pro falšování e-mailu. Falšování e-mailu je sestavování záhlaví e-mailu, takže se zobrazí jako e-mailová zpráva pochází od někdo jiný než aktuální zdrojový. Pokud e-mailová adresa není originální, úložiště informací není autorizujte odesílání elektronické pošty prostřednictvím serveru.

Vlastnosti

ID článku: 884987 - Poslední aktualizace: 12. října 2004 - Revize: 1.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Entourage 2008 for Mac
  • Microsoft Entourage 2004 for Mac
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot kbprb KB884987 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:884987

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com