V aplikaci Outlook se nezobrazí změny provedené na události kalendáře a kontaktů delegát v aplikaci Entourage 2004 for Mac

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 884986 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Když nastavíte přístup delegáta v aplikaci Microsoft Outlook a přiřadit editor oprávnění pro kontakty a události kalendáře delegát, kontaktů a kalendáře událostí, které jsou vytvářeny delegát v Microsoft Entourage 2004 for Mac v nebudou zobrazeny v aplikaci Outlook.

Příčina

K tomuto chování dochází, pokud běží aplikace Entourage 2004 for Mac, přiřadíte-li delegát oprávnění editor pro kontakty a události kalendáře.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, ukončete a znovu spusťte aplikaci Entourage 2004 for Mac.

Vlastnosti

ID článku: 884986 - Poslední aktualizace: 12. ledna 2015 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Entourage 2004 for Mac
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbtshoot kbprb KB884986 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:884986

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com