"Přístup odepřen" chybová zpráva při použití funkce sdílené složky ke sdílení složky, která je umístěna ve vzdáleném počítači v systému Windows Server 2003

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 884885 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Předpokládejme následující scénář: jsou členem skupiny Power Users ve vzdáleném počítači se systémem Microsoft Windows Server 2003, Microsoft Windows XP Home Edition, Microsoft Windows XP Professional Edition nebo Microsoft Windows 2000. Při použití funkce sdílené složky z nástroje Správa počítače v počítači se systémem Windows Server 2003 sdílet složky umístěné ve vzdáleném počítači, zobrazí se chybová zpráva podobná následující:
Při načítání informací cesta "Path" došlo k následující chybě: přístup byl odepřen.
Nelze sdílet složky je umístěn ve vzdáleném počítači z počítače se systémem Windows Server 2003, i když jste členem skupiny Power Users v tomto vzdáleném počítači. Tento problém není nastat, pokud používáte funkci sdílené složky v počítači se systémem Windows 2000 sdílení složky, která je umístěna ve vzdáleném počítači.

Řešení

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Neexistují žádné požadavky.

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix není třeba počítač restartovat.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava Hotfix nenahrazuje žádné další opravy Hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce Datum a čas v ovládacím.=
32bitové verze systému Windows Server 2003
Date     Time  Version    Size  File name
------------------------------------------------------
18-Oct-2004 21:14 5.2.3790.223 108,032 Shrpubw.exe   
64bitové edice systému Windows Server 2003,
Date     Time  Version    Size  File name
-------------------------------------------------------------
18-Oct-2004 22:14 5.2.3790.223 208,384 Shrpubw.exe IA-64  
na systém Windows XP
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatformaPožadavek na aktualizaci SPSložka služby
WindowsXP-kb884885-x 86-symbols-enu.exe1.0.0.066,80027. 7. 200502: 39X86NONENelze použít
Shrpubw.exe5.1.2600.272777,82426. 7. 200523: 46X86SP2SP2QFE

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis terminologii používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 884885 - Poslední aktualizace: 24. července 2007 - Revize: 1.13
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows Server 2003, Web Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Standard Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition for Itanium-based Systems
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbbug kbfix kbwinserv2003presp1fix KB884885 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:884885

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com