Programy, ktoré sa pripájajú k IP adresám v rozsahu adresy spätnej slučky, nemusia v systéme Windows XP Service Pack 2 pracovať podľa očakávaní

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 884020 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Na počítači so systémom Microsoft Windows XP a s balíkom Service Pack 2 (SP2) nemusia programy, ktoré sa pripájajú k IP adresám v rozsahu adresy spätnej slučky, pracovať podľa očakávaní. Môže sa napríklad zobraziť chybové hlásenie oznamujúce, že nie je možné vytvoriť pripojenie.

PRICINA

Tento problém sa vyskytuje v prípade, že sa program pripojí k inej adrese spätnej slučky ako 127.0.0.1 Systém Windows XP SP2 zabraňuje pripojeniu ku všetkým IP adresám, ktoré sú v rozsahu adresy spätnej slučky, okrem adresy 127.0.0.1

RIESENIE

Informácie o aktualizácii

V stredisku pre prevzatie softvéru spoločnosti Microsoft je k dispozícii nasledovný súbor:
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Prevziať
Prevziať balík s aktualizáciou pre systém Windows XP Service Pack 2 (KB885222) Dátum vydania: September 2004

Ďalšie informácie o preberaní súborov technickej podpory spoločnosti Microsoft nájdete v nasledovnom článku databázy Microsoft Knowledge Base:
119591 Získanie podporných súborov zo služieb online (Toto prepojenie môže smerovať na obsah, ktorý je z časti alebo celý v angličtine.)
Tento súbor bol skontrolovaný antivírusovým programom. Spoločnosť Microsoft použila pri kontrole tohto súboru najnovší antivírusový softvér, ktorý bol v dobe jeho publikovania k dispozícii. Po publikovaní je súbor uložený na zabezpečených serveroch, ktoré neumožňujú neoprávnené zmeny súborov.

Požiadavky

Táto aktualizácia vyžaduje balík Windows XP Service Pack 2 (SP2).

Požiadavka na reštartovanie

Po nainštalovaní tejto aktualizácie musíte reštartovať počítač.

Informácie o nahradení aktualizácie

Táto aktualizácia nenahrádza žiadnu inú aktualizáciu.

Informácie o súboroch

Anglická verzia tejto rýchlej opravy má nasledovné (alebo novšie) atribúty súborov. Dátumy a časy jednotlivých súborov sú uvedené vo formáte UTC (Coordinated Universal Time). Pri zobrazení informácií o súbore sa dátumy a čas prevedú na miestny čas. Rozdiel medzi miestnym časom a časom UTC nájdete na karte Časové pásmo v ovládacom paneli Dátum a čas.
  Dátum   Čas   Verzia   Veľkosť Názov súboru
  -----------------------------------------------------
  13-Aug-2004 22:50 5.1.2600.2505 359,040 Tcpip.sys

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém, ktorý sa týka produktov spoločnosti Microsoft uvedených v časti „Vzťahuje sa na“.

DALSIE INFORMACIE

Táto oprava je aj súčasťou opravy pre článok 893066 v databáze Microsoft Knowledge Base. Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
893066 MS05-019: Nedostatočné zabezpečenie protokolu TCP/IP môže umožniť spustenie kódu na diaľku a vyradenie služby (Toto prepojenie môže smerovať na obsah, ktorý je z časti alebo celý v angličtine.)


Viac informácií o riešení problému, pri ktorom pripojenie vzdialenej pracovnej plochy neumožňuje pripojenia spätnej slučky na porty, ktoré nenačúva, nájdete v článku databázy Microsoft Knowledge Base, ktorý sa zobrazí po kliknutí na nasledovné číslo článku:
817293 Pripojenie vzdialenej pracovnej plochy neumožňuje pripojenia spätnej slučky na porty, ktoré nenačúva (Toto prepojenie môže smerovať na obsah, ktorý je z časti alebo celý v angličtine.)
Ďalšie informácie o riešení problémov s pripojením TCP/IP v systéme Windows XP nájdete v článku databázy Microsoft Knowledge Base, ktorý sa zobrazí po kliknutí na nasledovné číslo článku:
314067 Riešenie problémov s pripojením TCP/IP v systéme Windows XP (Toto prepojenie môže smerovať na obsah, ktorý je z časti alebo celý v angličtine.)
Ďalšie informácie o štandardnej terminológii používanej na popis aktualizácií softvéru od spoločnosti Microsoft získate po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis štandardnej terminológie použitej na popis aktualizácií softvéru od spoločnosti Microsoft (Toto prepojenie môže smerovať na obsah, ktorý je z časti alebo celý v angličtine.)

Vlastnosti

ID článku: 884020 - Posledná kontrola: 7. apríla 2006 - Revízia: 4.2
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows XP Professional Service Pack 2 (SP2)
 • Microsoft Windows XP Home Edition Service Pack 2 (SP2)
 • Microsoft Windows XP Media Center Edition Service Pack 2 (SP2)
 • Microsoft Windows XP Tablet PC Edition 2005
Kľúčové slová: 
kbbug kbfix kbprint kbqfe kbnetwork kb3rdparty atdownload KB884020

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com