Jak importovat a exportovat informace o konfiguraci služby IAS z jednoho počítače se systémem Windows 2000 Server, do jiného počítače se systémem Windows 2000 Server nebo do jiného počítače se systémem Windows 2003 Server

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 883619 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

ÚVOD

Tento článek popisuje, jak importovat a exportovat informace o konfiguraci služby IAS (Internet Authentication Service) z jednoho počítače se systémem Microsoft Windows 2000 Server na jiný počítač se systémem Windows 2000 Servernebo do jiného počítače se systémem Windows 2003 Server.

Další informace

Import a export informací o konfiguraci služby IAS, můžete použít nástroj příkazového řádku Netsh. Nástroj Netsh umožňuje zobrazovat a upravovat síťovou konfiguraci počítače místně nebo vzdáleně. Tento nástroj poskytuje také funkci skriptování, který vám umožní spustit skupinu příkazů v dávkovém režimu určeného počítače. Nástroj Netsh můžete také uložit informace o konfiguraci služby IAS do textového souboru ve tvaru příkazového skriptu Netsh pro účely archivace nebo konfigurace služby IAS na jiných serverech.

Informace o konfiguraci služby IAS z počítače se systémem Windows 2000 Server můžete exportovat do textového souboru, postupujte takto:
 1. Na příkazovém řádku zadejte následující příkaz a stiskněte klávesu ENTER:
  netsh aaaa show config > soubor soubor.txt
  Poznámka: V tomto příkazu označuje "aaaa" ověřování, autorizace, účtování a auditování (AAAA) databáze. Databáze AAAA je také databáze IAS. Zobrazí konfiguraci souboru databáze IAS jako příkazový skript Netsh se používá řetězec "show config". Na soubor soubor.txt zástupný symbol označuje soubor, který obsahuje informace o konfiguraci služby IAS.
 2. Ukončete příkazový řádek.
Chcete-li importovat informace o konfiguraci služby IAS z jednoho počítače se systémem Windows 2000 Server na jiný počítač se systémem Windows 2000 Server nebo do jiného počítače se systémem Windows 2003 Server, postupujte takto:
 1. Kopírování textového souboru, který obsahuje informace o konfiguraci služby IAS zdrojového počítače do cílového počítače.
 2. Na příkazovém řádku zadejte následující příkaz a stiskněte klávesu ENTER:
  netsh exec soubor soubor.txt
  Poznámka: V tomto příkazu "netsh exec" je řetězec, který se používá k importu informací o konfiguraci služby IAS. Na soubor soubor.txt zástupný symbol označuje soubor, který obsahuje informace o konfiguraci služby IAS.
 3. Ukončete příkazový řádek.
Další informace o službě IAS naleznete v dokumentu white paper "Služba ověřování v Internetu v systému Windows 2000". Chcete-li to provést, navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://download.microsoft.com/download/b/6/4/b64bcb2e-867c-4458-aee8-589d750e68a8/IAS.doc

Vlastnosti

ID článku: 883619 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
Klíčová slova: 
kbhowto kbmt KB883619 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:883619

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com