Při pokusu o instalaci Windows SharePoint Services 2.0 Service Pack 1 z webu Windows Update se zobrazí chybová zpráva "Byly nainstalovány žádné aktualizace"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 875339 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Může se stát, Microsoft Windows SharePoint Services 2.0 Service Pack 1 (SP1) nelze nainstalovat z webu Windows Update. Po klepnutí na tlačítko Nainstalovat nainstalujte Windows SharePoint Services 2.0 SP1 zobrazí následující chybová zpráva na stránce webu Windows:
Žádné aktualizace byly nainstalovány.
Ohotfix(Number).log soubor, který je umístěn ve složce %Temp%\Ohotfix na pevném disku se zobrazí následující položky:
Aktualizace se nezdařila.
Dokončení zpracování aktualizace na Date v Time.
Došlo k chybě 1603 Při aktualizaci.
Chyba 1603 není pořádku sestavy Watson instalace.
Poznámka: Aktualizace service pack nainstalovat, buď přihlášení na server přímo nebo prostřednictvím relace konzoly připojením. Pokud nainstalujete aktualizaci service pack, zatímco jste přihlášeni pomocí vzdálené plochy, soubory protokolu OHotfix, které jsou umístěny v adresáři %Temp%\Ohotfix po odhlášení, a potom protokolu zpět na odstraněny.

Relace konzoly můžete vytvořit z počítače přihlášen klepnutím na tlačítko Start, klepnutím na příkaz Spustit a zadáním mstsc - v: <<servername>> /F – konzoly do pole Otevřít kde <<servername>> je server, který chcete připojit.

Příčina

K tomuto problému může dojít, jsou-li splněny následující podmínky:
 • Jeden nebo více souborů v existující instalaci původní verze vydání aplikace služby SharePoint Services 2.0 v počítači chybí nebo je poškozen.
 • Složka, která obsahuje zdrojové soubory pro službu SharePoint Services 2.0 chybí nebo je změněn použít jiný název. Ve výchozím nastavení jsou zdrojové soubory pro službu SharePoint Services 2.0 uloženy v následující složce na pevném disku:
  %ProgramFiles%\STS2Setup_1033
  Pokud složka STS2Setup_1033 chybí nebo je přejmenován, službu SharePoint Services 2.0 nelze opravit instalaci služby SharePoint Services 2.0 v počítači. Při pokusu o instalaci aktualizace Windows SharePoint Services 2.0 SP1 objevit příznaky, které jsou uvedena v "příznaky".
.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, opravte instalaci původní verze vydání aplikace služby SharePoint Services 2.0 v počítači. Postupujte takto:
 1. Pomocí souboru Stsv2.exe stažené z stažení, při instalaci původní verzi služby SharePoint Services 2.0 v počítači spustit instalační program pro službu SharePoint Services 2.0. Získání tohoto souboru naleznete na následujícím webu:
  http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=b922b28d-806a-427b-a4c5-ab0f1aa0f7f9&displaylang=en
 2. Na stránce Možnosti režimu údržby klepněte na tlačítko přeinstalovat nebo opravit a potom klepněte na tlačítko Další.
 3. Na stránce přeinstalovat nebo opravit Microsoft Windows SharePoint Services 2.0 klepněte na tlačítko přeinstalovat Microsoft Windows SharePoint Services 2.0 a pak klepněte na tlačítko nainstalovat.
 4. Po úspěšné instalaci služby SharePoint Services 2.0 v počítači připojit k webu Windows Update a nainstalovat Windows SharePoint Services 2.0 SP1.

Další informace

Další informace o službě Windows SharePoint Services naleznete na následujícím webu:
http://technet.microsoft.com/windowsserver/sharepoint/default.aspx

Vlastnosti

ID článku: 875339 - Poslední aktualizace: 26. září 2007 - Revize: 4.10
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows SharePoint Services
 • Microsoft Update
 • Microsoft Windows Update Corporate Edition 1.0
Klíčová slova: 
kbmt kbprb kbtshoot KB875339 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:875339

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com