Obdržíte „ STOP: 0x00000050 "chybová zpráva při pokusu o upgrade na aktualizaci Service Pack 2 nebo Windows XP Tablet PC Edition 2005

Překlady článku Překlady článku

Obsah článku

Show all imageZobrazit všeHide all imageSkrýt vše

Příznaky

Při upgradu počítače Windows XP Service Pack 2 (SP2) nebo Microsoft Windows XP Tablet PC Edition 2005 při restartování počítače během instalace počítač neočekávaně zastaví a zobrazí následující chybová zpráva:
Byly zjištěny potíže a systém Windows byl ukončen, aby nedošlo k poškození počítače...
Technické informace:
*** STOP: 0X00000050 (0X905108010, 0X00000000, 0X80509443, 0X00000000)
PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA
Poznámka: Čtyři parametry v této chybové zprávě se může lišit v závislosti na příčině chyby Stop.

Poznámka: Windows XP SP2 funkce a součásti jsou součástí Windows XP Tablet PC Edition 2005.

Příčina

Tento problém může dojít, pokud použijete program BootSkin z Stardock Corporation. Program BootSkin změní vzhled obrazovky při spuštění systému Windows XP pomocí ovladače spouštěcí obrazovky. Tento ovladač nemusí načíst správně během instalace této aktualizace při prvním restartování počítače. Pokud vypnete program BootSkin před instalaci aktualizace Windows XP SP2, můžete zapnout program zpět po instalaci aktualizace Windows XP SP2.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, vypněte před instalací aktualizace Service Pack 2 BootSkin. Další informace o vypnutí BootSkin navštivte následující podporu Stardock webu:
http://www.stardock.com/support.asp
Společnost Microsoft se vám snaží usnadnit získání technické podpory poskytnutím informací o kontaktech na jiné výrobce. Kontaktní informace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Společnost Microsoft neručí za správnost těchto informací o kontaktech.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o programu BootSkin na webu společnosti Stardock:
http://www.stardock.com/products/bootskin
Produkty třetích stran, o nichž se hovoří v tomto článku, jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

O tomto článku

ID článku: 873159
Poslední revize: 15. listopadu 2004
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:: Microsoft Windows XP Home Edition Service Pack 2 (SP2), Microsoft Windows XP Media Center Edition Service Pack 2 (SP2), Microsoft Windows XP Professional Service Pack 2 (SP2), Microsoft Windows XP Tablet PC Edition 2005
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:873159
Chcete uvést svůj názor na tento článek?
 
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.