Myš nebo klávesnice Bluetooth nefunguje při spuštění aktualizace Service Pack 2 nebo Windows XP Tablet PC Edition 2005

Překlady článku Překlady článku

Obsah článku

Show all imageZobrazit všeHide all imageSkrýt vše

Příznaky

Po připojení adaptéru Bluetooth k počítači Bluetooth klávesnice a myši Bluetooth klávesnice a myši nejsou rozpoznána v systému Windows při spuštění počítače. Proto nelze pomocí myši nebo klávesnice v systému Windows.

Příčina

K tomuto problému dochází, pokud je adaptér Bluetooth povolen pro zásobník Microsoft Bluetooth Windows XP Service Pack 2 (SP2) nebo Windows XP Tablet PC Edition 2005.

Poznámka: Windows XP SP2 funkce a součásti jsou součástí Windows XP Tablet PC Edition 2005.

Zásobník Microsoft Bluetooth, který je obsažen v systému Windows XP SP2 neumožňuje Bluetooth zařízení funkce až po můžete konfigurovat a spárovat zařízení v systému Windows. Tento požadavek pomáhá zabránit neoprávněnému přístupu k počítači. Připojení zařízení Bluetooth a potom spusťte počítač, následující chování:
  1. Při spuštění počítače, ale před načte zásobník Microsoft Bluetooth, zařízení Bluetooth pracovat v režimu Human Interface Device (HID) nebo klient emulující zařízení universal serial bus ().
  2. Při načtení zásobníku Microsoft Bluetooth zakáže režim HID nebo emulace USB pro zařízení Bluetooth.

Řešení

Tento problém vyřešit, připojte k počítači nakonfigurovat zařízení Bluetooth kabelovou klávesnici a myš.

Další informace

Zásobník Bluetooth v systému Windows XP SP2 je určena k pomoci zabránit připojování dokud explicitně konfigurovat zařízení zařízení Bluetooth. Tento požadavek pomáhá zabránit neoprávněnému přístupu k počítači prostřednictvím zařízení Bluetooth.

Navíc musíte do počítače nainstalovat systém Windows při Windows XP SP2 je integrována s instalačním médiu systému Windows XP připojit kabelovou klávesnici a myš. (Tato instalace je známé také jako instalace aktualizace service Pack zahrnuté.) Při instalaci systému Windows XP pomocí integrace s instalačním médiu systému Windows XP service pack Windows XP SP2 Windows nezjistí Bluetooth myši nebo klávesnice Bluetooth během režimu grafického uživatelského rozhraní (GUI) části instalačního programu. Proto nemůže dokončit instalaci systému Windows nebo Přihlaste se k systému Windows pomocí myši Bluetooth nebo klávesnice Bluetooth.

Odkazy

Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
870882Zařízení Bluetooth nelze připojit k počítači se systémem aktualizací Service Pack 2

O tomto článku

ID článku: 873154
Poslední revize: 16. listopadu 2004
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:: Microsoft Windows XP Home Edition Service Pack 2 (SP2), Microsoft Windows XP Professional Service Pack 2 (SP2), Microsoft Windows XP Tablet PC Edition 2005
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:873154
Chcete uvést svůj názor na tento článek?
 
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.