Jak získat nejnovější aktualizaci filtru nevyžádané pošty aplikace Outlook

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 872976 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

ÚVOD

Aplikace Microsoft Office Outlook e-mailové aktualizace filtru nevyžádané a definice aktualizace sady Microsoft Office poskytují aktuálnější definice e-mailových zpráv, které jsou považovány za nevyžádanou poštu. Jako součást trvalé snahy snížit nevyžádané pošty ve vašem systému budou uživatelům aplikace Outlook poskytovány pravidelné aktualizace.

Další informace

Aplikace Outlook 2003 a Outlook 2007

Pro aplikaci Outlook 2003 a Outlook 2007 aktualizace filtrů nevyžádané pošty jsou umístěny v Centru pro stahování Microsoft Download Center. Klepněte na následující odkaz, chcete-li hledat stažení softwaru pomocí řetězce "Filtr nevyžádané pošty aplikace Outlook":

Microsoft Download Center vyhledat aktualizace filtru nevyžádané pošty pro aplikaci Outlook

Aplikace Outlook 2010 a 2013 aplikace Outlook


Pro aplikaci Outlook 2010 a Outlook 2013 aktualizace filtru nevyžádané pošty označené jako aktualizace definic pro systém Microsoft Office. Tyto soubory jsou umístěny na webu Microsoft Download Center. Klepněte na následující odkaz spustíte stažení hledání pomocí kritéria "Definice aktualizace pro Microsoft Office":
Hledání služby Stažení softwaru pro aktualizace definic pro sadu Microsoft Office

Vlastnosti

ID článku: 872976 - Poslední aktualizace: 20. března 2013 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Outlook 2003
  • Microsoft Office Outlook 2007
  • Microsoft Outlook 2010
  • Microsoft Outlook 2013
Klíčová slova: 
kbupdate kbpubtypekc kbfix kbbug kbexpertisebeginner kbemail kbhowto kbmt KB872976 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 872976

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com