Simge durumuna küçültme veya bir programı kapatmak Durumum yeniden çevrimiçi Windows Messenger için değişmez

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 870971 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Windows Messenger'ın Uyarıları engelle ve durumu "Meşgul" tam ekran program çalıştırılırken ayarlama seçeneği ayarladıktan sonra aşağıdaki belirtilerle karşılaşabilirsiniz:
  • Ne zaman bir programın Windows Messenger değişiklikler meşgul Durumum ekranı kaplamasını sağlayın. Microsoft PowerPoint veya Microsoft Windows Media Player gibi programları en üst düzeye çıkarmak için bu beklenen davranıştır.
  • Simge durumuna küçültme veya ekranı kaplamış programdan çıkın ve ekranı kaplamış olarak diğer program varsa, Windows Messenger'ın Durumum çevrimiçi olarak değişmez. Ekranı kaplamış bir program varsa, çevrimiçi olarak Durumum değiştirir bekleniyordu.
  • Windows Messenger için Çevrimiçi Durumum el ile ayarlamanız gerekir.

Çözüm

Bu sorun, Microsoft Windows Messenger 5. 1'de giderilmiştir. Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Windows Messenger 5. 1'i yükleyin.

Windows Messenger 5. 1'i edinmek için <a0></a0>, Windows Messenger 5.1 Web sitesini ziyaret edin: <a1>http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=a8d9eb73-5f8c-4b9a-940f-9157a3b3d774&displaylang=en

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.Bu sorun, Windows Messenger 5. 1'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 870971 - Last Review: 30 Ocak 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows Messenger 4.0
  • Microsoft Windows Messenger 4.5
  • Microsoft Windows Messenger 4.6
  • Microsoft Windows Messenger 4.7
  • Microsoft Windows Messenger 5.0
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbtshoot kbqfe kbprb KB870971 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:870971

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com