Stav se nezmění zpět na Online Kurýrní při minimalizovat nebo zavřít program

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 870971 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po nastavení možnost Blokovat oznámení a nastavit stav na "Zaneprázdněn" při spouštění programů celé obrazovky ve Microsoft Windows Messenger můžete zaznamenat následující příznaky:
  • Maximalizujte program stav v Kurýrní změny zaneprázdněn. Toto je očekávané chování maximalizovat programy jako například Microsoft PowerPoint nebo Microsoft Windows Media Player.
  • Při minimalizaci nebo ukončit program, který byl maximalizováno a máte jiný program maximalizováno, stav v Kurýrní nezmění zpět na online. Je očekáván, stav změní na online, když máte programy maximalizováno.
  • Musíte ručně nastavit stav v Kurýrní na online.

Řešení

Tento problém je opraven aktualizací Microsoft Windows Messenger 5.1. Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte Windows Messenger 5.1.

Získání programu Windows Messenger 5.1 naleznete na webu Windows Messenger 5.1: http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=a8d9eb73-5f8c-4b9a-940f-9157a3b3d774&displaylang=en

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.Tento problém byl opraven v programu Windows Messenger 5.1.

Vlastnosti

ID článku: 870971 - Poslední aktualizace: 7. února 2014 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows Messenger 4.0
  • Microsoft Windows Messenger 4.5
  • Microsoft Windows Messenger 4.6
  • Microsoft Windows Messenger 4.7
  • Microsoft Windows Messenger 5.0
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbtshoot kbqfe kbprb KB870971 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:870971

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com