Zařízení Bluetooth se nemůže připojit k počítači se systémem Windows XP Service Pack 2 nebo Windows XP Tablet PC Edition 2005

Překlady článku Překlady článku

Obsah článku

Show all imageZobrazit všeHide all imageSkrýt vše

Příznaky

Při pokusu o připojení k počítači se systémem Microsoft Windows XP Service Pack 2 nebo v počítači se systémem Microsoft Windows XP Tablet PC Edition 2005 pomocí zařízení Bluetooth připojen zařízení není možné vytvořit připojení.

Příčina

K tomuto problému může dojít, pokud je vypnuta možnost zjišťování počítače se systémem Windows XP Service Pack 2 nebo Windows XP Tablet PC Edition 2005 s připojením Bluetooth podporují. Ve výchozím nastavení je možnost zjišťování vypnuto tak, aby počítače se systémem Windows XP nemůže být objeveny zařízení Bluetooth připojen bez vašeho vědomí či svolení.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, je třeba zapnout možnost zjišťování v zařízení Bluetooth. Chcete-li to provést, postupujte takto:
  1. Klepněte pravým tlačítkem myši Bluetooth v oznamovací oblast a pak klepněte na ikonu Otevřít nastavení zařízení Bluetooth. Pokud Bluetooth ikona není oznamovací oblast, klepněte na tlačítko Spustit, klepněte na tlačítko Spustit, typ bthprops.cpla klepněte na tlačítko OK.
  2. Klepněte Možnosti na kartě.
  3. Klepnutím vyberte Zapnout zjišťování Zaškrtněte políčko a klepněte na tlačítko Použít.
  4. Chcete-li povolit jiným zařízením Bluetooth připojení k počítači, klepnutím vyberte Povolit zařízením Bluetooth připojení k tomuto počítači Zaškrtávací políčko.
Zařízení Bluetooth můžete nyní zjistit a připojit k počítači se systémem Windows XP SP2 nebo k počítači se systémem Windows XP Tablet PC Edition 2005.

Důležité Zapněte zjišťování pouze v případě, že chcete, aby zařízení Bluetooth počítač najít. Po zařízení byla přidána nebo spojené s počítačem, zjišťování již není nutné. Můžete jeho zobrazování vypnout k ochraně osobních údajů.

O tomto článku

ID článku: 870882
Poslední revize: 22. května 2011
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:870882
Chcete uvést svůj názor na tento článek?
 
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.