Obrázky jsou blokovány při otevření e-mailové zprávy v aplikaci Outlook Express v počítači se systémem Windows XP Service Pack 2

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 843018 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Důležité Tento článek obsahuje informace, jak snížit zabezpečení počítače nebo vypnout funkce zabezpečení v počítači. Těmito změnami lze vyřešit konkrétní problém. Před provedením těchto změn doporučujeme vyhodnotit nebezpečí spojená s nasazením tohoto řešení v konkrétním prostředí. Pokud se rozhodnete řešení implementovat, přijmout veškerá dodatečná opatření k ochraně systému.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při otevření e-mailové zprávy v aplikaci Microsoft Outlook Express v počítači se systémem Microsoft Windows XP Service Pack 2 (SP2), jsou blokovány oblasti v e-mailové zprávy, které by mohly obsahovat obrázky. Zástupce těchto oblastí zobrazit červený symbol X. Kromě toho se zobrazí výzva s následující zprávou těsně nad okno obsah e-mailové zprávy:
Některé obrázky byly zablokovány pomoci, aby odesílatel nemohl identifikovat váš počítač. Klepnutím sem stáhnete obrázky.

Příčina

K tomuto chování dochází z důvodu nové možnosti zabezpečení Blokovat obrázky a další externí obsah v e-mailu ve formátu HTML . Ve výchozím nastavení tato možnost zapnuta v aplikaci Outlook Express po instalaci aktualizace Windows XP SP2.

Tato možnost pomáhá vyhnout se potenciálně urážlivému materiálu umožňuje rozhodnout, které obrázky, které chcete stáhnout, a pomáhá snižovat nevyžádané e-mailové zprávy, které obdržíte. Doporučujeme ponechat tuto možnost zapnout na a stáhnout obrázky pro důvěryhodné pouze zprávy. Chcete-li to provést, klepněte na informační panel pro stahování obrázků pro všechny zprávy. Informační panel je proužek, který je v horní části důvěryhodné e-mailové zprávy.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, vypněte možnost Blokovat obrázky a další externí obsah v e-mailu ve formátu HTML .

Jak povolit obrázky Internet v aplikaci Outlook Express

Chcete-li tento problém vyřešit ručně, vypněte možnost Blokovat obrázky a další externí obsah v e-mailu ve formátu HTML . Chcete-li to provést, postupujte takto.

Upozornění: Možnost Blokovat obrázky a další externí obsah v e-mailu ve formátu HTML je funkce zabezpečení, která byla zahrnuta do aktualizace Windows XP SP2 k ochraně počítače proti nevyžádané poště (spam). Doporučujeme, aby ne li tuto možnost vypnout.
  1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkazprogramya potom klepněte na tlačítko OutlookExpress.
  2. V nabídce Nástroje klepněte na příkazMožnostia potom klepněte na kartu zabezpečení.
  3. Klepnutím zrušte zaškrtnutí políčka Blokovat obrázky a další externalcontent v e-mailu ve formátu HTML .
  4. Klepněte na tlačítko OK.

Další informace

Ve výchozím nastavení blokuje aplikace Outlook Express veškerý obsah HTML, který odkazuje externí umístění. Mnoho odesílatelů nevyžádané pošty obsahuje adresu URL obrázku v e-mailových zpráv. Adresa URL obrázku upozorní webový server odesílatele nevyžádané pošty při otevření nebo náhled zprávy. Tento druh adresy URL obrázku se nazývá webový maják. Následuje ukázkový webový signál:
<img src="">tentoserver/CGI-bin/program? e =vaše e-mail adresa>
Jestliže zobrazíte náhled nebo otevřít e-mailovou zprávu obsahující tento druh odkazu na obrázek, může se počítač cíl pro další nevyžádanou poštu.

Chcete-li zabránit tomuto druhu webový maják, kde e-mailové zprávy ve formátu HTML obsahuje odkazy odkazy a nápisy na externí adresu URL, prohlížeč HTML aplikace Outlook Express nevykresluje automaticky externí obsah. Místo toho při otevření e-mailové zprávy, oblasti, které obvykle obsahují vložené obrázky místo zástupce zobrazit červený symbol X.

Stažení externího obsahu jednotlivé e-mailové zprávy, takže můžete zobrazit blokované obrázky, klepněte na vložený hypertextový odkaz v následujícím textu nad oknem obsahu v e-mailu:
Některé obrázky byly zablokovány pomoci, aby odesílatel nemohl identifikovat váš počítač. Klepnutím sem stáhnete obrázky.

Odkazy

Další informace o tom, jak aplikace Microsoft Office Outlook 2003 blokuje externí obsah ve formátu HTML klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
831608 Použití funkce nastavení automatického stažení obrázku k určení, jak aplikace Outlook 2003 blokuje externí obsah ve formátu HTML

Vlastnosti

ID článku: 843018 - Poslední aktualizace: 28. prosince 2013 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Outlook Express 6.0
Klíčová slova: 
kbhowto kbdialup kbnetwork kbsecurity kbconfig kbemail kbprb kbmt KB843018 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 843018

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com