Entourage 2004, Mac veriler için yeni bir Palm el aygıtı eşitlenir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 842885 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Mac veriler için Microsoft Entourage 2004 aynı Palm kullanıcı adıyla yeni bir Palm el aygıtı eşitlemek için el bilgisayarında eşitleme Microsoft yazılımını kullanırken, yeni Palm el aygıtı eşitlenmedi.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, yeni Palm el aygıtı üzerine Entourage kanalı ayarlayın ve sonra da bir HotSync gerçekleştirin.

Daha fazla bilgi

Entourage Microsoft el bilgisayarında eşitleme hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
871020Entourage X Readme.txt için el eşitleme
Bu makalede adı geçen üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft bu ürünlerin performans veya güvenilirliğiyle ilgili hiçbir garanti vermemektedir.

Özellikler

Makale numarası: 842885 - Last Review: 12 Ocak 2015 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Entourage 2004 for Mac
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kb3rdparty kbprb KB842885 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:842885

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com