Microsoft Exchange Server 2003 için "Exchange Server Akıllı İleti Filtresi'ne Genel Bakış" adlı teknik makale kullanıma hazır (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 842763 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Giriş

Microsoft, Microsoft Exchange Server Akıllı ileti filtresi kullanarak, kuruluşunuzun aldığı, istenmeyen ticari e-posta iletilerini (UCEs) sayısını nasıl yükleneceğini açıklayan teknik incelemeyi yayımladı. Eksiksiz bir teknik incelemeyi görüntülemek için <a0></a0>, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/exchange/evaluation/features/default.mspx


Not UCEs istenmeyen veya Önemsiz e-posta iletilerini de verilir.

Daha fazla bilgi

Microsoft SmartScreen teknolojisine dayalı, akıllı ileti filtresi, Gelişmiş sunucu-tarafı ileti filtreleme ve buluşsal yöntemlerini tabanlı ileti çözümlemesi sağlar.

Bu belge, akıllı ileti Filtresi'nin topolojisi açıklanır ve nasıl anti-junk e-posta iletisi özelliklerini kuruluşunuzun alır, istenmeyen ticari e-posta iletilerinin sayısını azaltmak için Exchange ve Microsoft Outlook ile tümleşik çalışır gösterir.

Özellikler

Makale numarası: 842763 - Last Review: 17 Ocak 2015 Cumartesi - Gözden geçirme: 2.6
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
  • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbinfo KB842763 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:842763

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com