Виправлення неполадок спільних папок реплікації в Exchange 2000 Server і в Exchange Server 2003

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 842273 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Ця стаття є поєднанням таких раніше опублікованих статей: 842273, 274301, 285844, 316760
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

Можна зберігати однаковий вміст спільної папки на багатьох комп'ютерах Microsoft Exchange Server, створюючи спільної папки реплік. Таким чином, ви можете зробити інформацію, що міститься у спільних папках доступні для багатьох користувачів. Під Вільний час створення репліки спільних папок Exchange Server слід оновити спільної папки реплік щоб переконатися, що всі вони містять однакові дані. Exchange Server виконує цю функцію надсилання та отримання повідомлень реплікації спільної папки між комп ' ютерами сервера Exchange, який підтримує репліки спільної папки. Якщо реплікацію папки не правильної роботи організації, можна використовувати ці протокол IMAP реплікації відслідковувати всі наступні:
 • Чи комп’ютер-зразок надсилає спільну каталог вхідних повідомлень повідомлень реплікації
 • Чи комп’ютер-зразок отримує протокол IMAP реплікації спільних папок
 • Чи комп’ютер-зразок відповідає на протокол IMAP реплікації отриманих спільної папки
За інформацією, які містять ці протокол IMAP реплікації можна визначити причину неполадки реплікації спільних папок.

ВВЕДЕННЯ

У цій статті описано конкретні пропозиції та інтерактивні елементи, які можна використовувати для виправлення неполадок реплікації спільних папок в Exchange Server.

Хоча цей документ займається в першу чергу Microsoft Exchange 2000 Server і Microsoft Exchange Server 2003, можна застосувати багато чого з цього інформації до Microsoft Exchange Server 5.5. Для успішного усунення вашого проблема реплікації спільних папок, рекомендується, щоб ви спочатку прочитати всю цю документ, перш ніж виконувати будь-які одну з усуненням неполадок кроків, що вона містить.

Примітка Способи виправлення неполадок у цій статті містяться відображаються у що ви зазвичай б виконувати їх в порядку.Додаткові відомості

спільна папка інтерактивна ходьби через (GWT)


Ходити через це керівництво через реплікації, усунення несправностей, як зазначено в цій статті. Він не призначений для заміни всіх даних, який допоможе вам зрозуміти процес реплікації спільних папок, але досить швидко, дати вам кроки, ви повинні допомогти з'ясувати причину, якщо є проблеми з реплікації.


Крок 1: З'ясувати, чи спільних папок має адресу електронна пошта

В Exchange 2000 Server і в Exchange Server 2003, у всіх громадських реплікацію папки ґрунтується на протокол IMAP. Ці протокол IMAP реплікації спільних папок надсилаються магазину одну спільну каталог вхідних повідомлень до іншої спільної папки пул носіїв поштових скриньок. Громадськості протокол IMAP реплікацію папки не може бути надіслано або доставлено, якщо спільної папки пул носіїв об'єктів не були печаткою адреси проксі-серверів на підприємстві Настроювання служби оновлення одержувачів.

Зазвичай, якщо ця проблема Існує, комп’ютер-зразок Exchange Server, який містить спільної папки онлайнове пул носіїв, що не штамповані не отримує в ієрархії спільної папки з іншого комп’ютер-зразок Exchange Server. Таким чином, комп’ютер-зразок Exchange Server, який містить спільної папки пул носіїв поштових скриньок, що не штамповані не бачить список громадськості папки, крім спільні папки, які були створені на місцевому рівні за допомогою засіб системного диспетчера Exchange. Без цього ієрархії спільної папки немає вміст спільної папки можна реплікувати. Щоб викласти це спільної папки ієрархія з підписами необхідно реплікувати, перш ніж вміст спільної папки може бути реплікувати.

Щоб визначити, чи спільних папок має проксі адреса призначення, переглянути значення атрибута proxyAddresses в службі каталогів служба Active Directory. Щоб це зробити, виконайте такі інтерактивні елементи.

Попередження Якщо ви використовуєте редагування ADSI оснастка, утилітою LDP або будь-який інший Версія 3 клієнт LDAP і ви неправильно змінити атрибути активний Реєстр об'єктів, може викликати серйозні проблеми. Ці проблеми можуть вимагати Щоб переінсталювати Microsoft Windows 2000 Server, Microsoft Windows Server 2003, ви Microsoft Exchange 2000 Server, Microsoft Exchange Server 2003 або Windows та обміну валют. корпорація Майкрософт не гарантує, що проблеми, які виникають, якщо ви Неправильне змінення служба Active Directory атрибутів об'єктів може бути вирішена. Змінити ці атрибути на свій власний ризик.

Примітка Оскільки існує декілька версій Microsoft Windows, на Наступні кроки можуть бути різними на комп ' ютері. Якщо вони є, побачити ваші документації, щоб виконати ці кроки.
 1. Редагувати початок активного інтерфейсу служби каталогів (ADSI) інструмент. Для цього натисніть кнопку Почати, натисніть кнопку Запустити, тип команду adsiedit. msc у в Відкрити Box, і натисніть кнопку Гаразд.

  Примітка Редагування ADSI входить до складу Microsoft Windows 2000 Server Допоміжних засобів і з Microsoft Windows Server 2003 Support Tools. Щоб інсталювати базова підтримка Windows 2000, двічі клацніть Setup. exe у в Support\Tools папки на компакт-диск Windows 2000. Щоб інсталювати Windows Server 2003 Підтримка інструменти, двічі клацніть Suptools.msi в папці Support\Tools на в Windows Server 2003 CD.
 2. Підключитися до контролера домену, якщо ви ще не підключений.
 3. Примітка На цьому кроці "contoso.com" є рамкою для вашого домену ім'я та інші курсивом слова є заповнювачами.

  деталізуватиКонфігурація контейнера [ім'я комп'ютера.contoso.com], деталізуватиCN конфігурації, DC = =contosoDC =com, деталізувати CN = послуг, розгорніть CN = Microsoft Обмін, розгорнітьCN =OrganizationName, розгорнітьCN = адміністративні групи, розгорнітьCN =AdministrativeGroupName, розгорнітьCN = серверів, розгорнітьCN =ExchangeServerName, розгорнітьCN = InformationStoreі натисніть кнопку CN = перший онлайнове пул носіїв Група.
 4. В області праворуч клацніть правою кнопкою миші CN = спільної папки Магазин (EXCHANGESERVERNAME)і натисніть кнопкуВластивості.
 5. У в Виберіть властивості, які слід переглянутиВиберіть Обидва.
 6. У в Виберіть властивості для перегляду список, натисніть кнопку proxyAddresses.
 7. У в Значення ящик, визначити, чи є адреса електронна пошта призначається. Як правило, спільних папок штамп з Простий поштовий переказ протоколу SMTP-адресу, яка виглядає так само наступні:
  SMTP:ExchangeServerName-ЦЕ @contoso.com
 8. У в Виберіть властивості для перегляду список, натисніть кнопку пошта.
 9. У в Значення ящик, перевірте SMTP адреса так само, як адреса SMTP, яка відображається на кроці 7.

Якщо на proxyAddress – багатозначний Неправильне значення або є відсутній, перегляньте наступні статті база знань Microsoft відомості про виправлення неполадок Microsoft Exchange одержувачеві оновлення Послуги:
286356 служба RUS Exchange не штамп проксі-адрес на сервері Exchange 2000 Server і в Exchange Server 2003
322313 служба RUS Exchange не зможе обробити рахунків і MSExchangeAL 8151 заходу увійшли


Крок 2: Збільшити діагностики протоколювання повідомлень реплікації спільних папок

Тому, що спільної папки реплікації трафіку на основі повідомлень, ви може допомогти усунення проблеми за рахунок Збільшення рівня діагностичного журналювання для Реплікація повідомлень. Зазвичай, для виправлення неполадок спільних папок проблеми реплікації, збільшити рівень журналювання, щоб Максимум на наступні категорії діагностичного журналювання:
 • Реплікацію вхідних повідомлень
 • Реплікація вихідних повідомлень
 • Звіти про недоставку


Примітка В Exchange Server 2003, збільшити рівень журналювання, щобМаксимум на в Транспорт доставки ведення журналу категорії і далі до Вхід до системи Категорія журналювання. Підвищити рівень журналювання для Середній на в Діагностичне журналювання категорії:
 • Реплікація помилки
Примітка Коли ви збільшуєте діагностичного журналювання для Максимум, значно більше події створюються в журналі застосунку. Таким чином, зробити впевнені, що журнал застосунку достатньо великий, щоб містити ці події. Коли ведення журналу діагностики встановлений на максимум для об'єкта MSExchangeIS запис А подій застосунку можуть містити подія ID 3093 протокол IMAP, що можна розглядати як нешкідливий. Щоб отримати додаткові відомості натисніть кнопку Номер для перегляду статті в знань Microsoft База:
225090XADM: 3093 ПФ реплікації помилку 0x8004010f читання властивості 0x67010003

Щоб збільшити діагностики журналювання, виконайте такі дії:
 1. На комп'ютері сервера Exchange Server, на якому виникають проблеми реплікації спільних папок запустіть Системний диспетчер Exchange.
 2. деталізувати Адміністративні групи, розгорнітьAdministrativeGroupNameа потім деталізувати Сервери.
 3. Клацніть правою кнопкою миші комп’ютер-зразок Exchange Server і натисніть кнопкуВластивості.
 4. Натисніть на Ведення журналу діагностики Відкрийте вкладку і Розгорніть розділ MSExchangeIS у в застосунок-службасписок.
 5. Натисніть клавішу CTRL і клацніть такі елементи:
  Оновлення реплікації оголошення
  Реплікацію вхідних повідомлень
  Реплікація вихідних повідомлень
  Звіти про недоставку
  Засипки реплікації
  Генеральний реплікації
 6. Натисніть кнопку Максимумі натисніть кнопкуЗастосувати.
 7. Натисніть кнопку Реплікація помилки, натисніть кнопкуСередній, натисніть кнопку Застосуватиі натисніть кнопкуГаразд.
 8. Дотримуйтесь етапів від 2 по 7 на сервері спільних папок Exchange, на який ви не відчувають проблема реплікації спільних папок.
Для виправлення неполадок спільних папок реплікації за допомогою Діагностичне журналювання, Збільшення діагностичного журналювання на сервері Exchange комп’ютер-зразок, де у разі виникнення цієї проблеми і на комп'ютері з Exchange Server де ви не відчувають проблема реплікації спільних папок. Це оскільки вихідні реплікації спільних папок повідомлень з одного сервера Exchange комп’ютер-зразок відповідає на вхідні протокол IMAP реплікації спільних папок на інший комп’ютер-зразок з Exchange Server. Таким чином, ви можете переглянути журнали подій за два комп'ютери, щоб відповідати вихідних повідомлень реплікації спільних папок за один комп’ютер-зразок Exchange Server з відповідних вхідних спільної папки протокол IMAP реплікації на іншому комп'ютері сервера Exchange.

Ти можеш використовується більш ніж подія Дата й часова подія, щоб відповідати на ці протокол IMAP. На описи подій містять включаючи інформацію реплікації для спільної папки змінити числа, імена папок і більше. Ви можете використовувати цю інформацію для відповідності точне вихідного протокол IMAP з одного комп'ютера сервер спільної папки з в відповідні вхідні протокол IMAP реплікації спільних папок на іншому громадськості папки сервера комп'ютера. Крім того, ви можете використовувати опис події інформація відповідно згенерований відповіді на реплікації спільних папок протокол IMAP.

Всі оновлення у спільній папці призначається зміни числа (CNs). Ці оновлення включають наступне:
 • Створити
 • Видалити
 • Змінити
Ці зміни числа, що використовуються реплікації Exchange Server двигун для відстеження оновлень спільної папки. Кожен в папці є присвоєний номер зміни. Коли спільної папки повторює оновлення до іншого комп’ютер-зразок Exchange Server, зміна числа входять до складу оновлення. На отримання використовує комп’ютер-зразок Exchange Server ці зміни номерів для визначення оновлення спільної папки, чи є нові зміни а також для того, щоб визначити, чи у спільній папці відсутні будь-які дані. Далі набір чисел зміни як CNSet.

Типи спільної папки реплікації повідомлень, що доставляються між Магазини спільної папки

Наступні види протокол IMAP доставлено між громадськості Папка магазинів.

ієрархія з підписами реплікації повідомлень
Такі зміни генерувати ієрархії реплікації повідомлення:
 • Створення спільної папки
 • Коли видаляється спільної папки
 • Коли змінено спільної папки

  Примітка Ця цифра не включає модифікації спільної папки вміст. Це включає лише модифікації спільної папки, сам. Для Наприклад, коли у перейменоване спільної папки, коли список репліки спільної папки змінено, під Вільний час змінення короткого імені у спільній папці, коли на території готелю змінення дозволів папки, коли змінити опис спільної папки, і багато іншого. Будь-які зміни до спільної папки, крім запит на додавання або видалення вмісту за що папки відтворена в ієрархії реплікації протокол IMAP.
У цьому випадку такі події ідентифікатори з'являються у журналі застосування:
 • Код події: 3018: це реплікації вихідне протокол IMAP. Ця подія реєструється на комп'ютері, де було внесено зміни ієрархії. Це комп’ютер-зразок надсилає ієрархії змінити протокол IMAP для всіх інших спільної папки сервер комп'ютерів, які знаходяться в тому ж верхнього рівня ієрархії (TLH).
 • Код події: 3028: це протокол IMAP вхідну реплікацію. Ця подія реєструється на комп'ютері, який отримує вихідні реплікації протокол IMAP (код події: 3018) з іншого комп'ютера.


Повідомлень реплікація вмісту
Повідомлень реплікація вмісту повторити оновлення вмісту між репліки окремих спільних папках. Магазин тільки посилає вмісту реплікації протокол IMAP до іншого магазину, який тримає репліки спільної папки. На такі зміни генерувати реплікація вмісту повідомлення:
 • Розміщення елементів у спільній папці
 • Змінення елементів у спільній папці
 • Видалення елементів зі спільної папки
У цьому випадку такі події ідентифікатори з'являються в журналі подій застосунків:
 • Код події: 3020: це реплікації вихідне протокол IMAP. Ця подія реєструється на комп’ютер-зразок, який посилає вмісту спільної папки інший комп’ютер-зразок.
 • Код події: 3030: це протокол IMAP вхідну реплікацію. Ця подія реєструється на комп'ютері, який отримує вихідні реплікації протокол IMAP (код події: 3020) з іншого комп'ютера.


Засипки реплікації повідомлень
Засипання це процес, який магазин, який пропустив оновлення реплікації використовує для запит на змінення re-send відсутні дані. Існують дві частини для компенсації процесу:
 • Засипки запит
 • Відповідь засипки
Магазин засипки вимогою його необхідно переконатися, що вона не синхронізовано. Магазин визначить це шляхом виявлення розрив в на території готелю CNSet папки. Це виявлення виникає через процес типовий реплікації або з протокол IMAP про стан, яке надсилається з іншого магазину. Засипки реплікації протокол IMAP виконайте таку саму процедуру для обох засипки ієрархії спільної папки а насипний вмісту спільної папки.

У цьому випадку, наступних Подія ідентифікатори з'являться в журналі подій застосунків:

Засипки запит:
 • Код події: 3014: це реплікації вихідне протокол IMAP. Ця подія реєструється на комп'ютері, який надсилає запит засипки протокол IMAP.
 • Код події: 3024: це протокол IMAP вхідну реплікацію. Ця подія реєструється на комп'ютері, який отримує протокол IMAP запит на змінення засипки (Код події: 3014) з іншого комп'ютера.
Відповідь засипки
 • Код події: 3019: це реплікації вихідне протокол IMAP. Ця подія реєструється на комп’ютер-зразок, який посилає засипки відповідь протокол IMAP.
 • Код події: 3029: це протокол IMAP вхідну реплікацію. Ця подія реєструється на комп'ютері, який отримує засипки відповідь протокол IMAP (подія ID: 3019) з іншого комп'ютера.


протокол IMAP про стан реплікації
Статус реплікацій надсилатимуться протокол IMAP один магазин на інший зберігати. Під Вільний час отримання пул носіїв поштових скриньок отримує протокол IMAP про стан реплікації на отримання магазині можна визначити, чи він синхронізується з відправлення зберігати.

У цьому випадку такі події ідентифікатори з'являються в журналі подій застосунків:
 • Код події: 3017: це реплікації вихідне протокол IMAP. Ця подія реєструється на комп’ютер-зразок, який посилає статусу реплікацій протокол IMAP.
 • Код події: 3027: це протокол IMAP вхідну реплікацію. Ця подія реєструється на комп'ютері, який отримує статус реплікацій протокол IMAP (код події: 3017) з іншого комп'ютера.


Запит протокол IMAP стану
Статус запит надсилається протокол IMAP по одному магазині іншого пул носіїв поштових скриньок. викликати реплікації пропущених оновлень. Запит протокол IMAP стану, менше поширені в Exchange 2000 Server ніж Exchange Server 5.5. Запит про стан протокол IMAP виникають, коли новий репліки спільної папки створюється в магазині. У Цей сценарій, магазин, де ви створення нової спільної папки реплік Визначає, що вона повинна відсутня інформація про відповідний спільної папки і що вона має виконати операцію засипки отримати цю спільну каталог вхідних повідомлень інформації. Запит протокол IMAP стану ієрархії генерується, коли ви створюєте на нові спільної папки зберігаються на комп'ютері з Exchange Server.

Два дуже схожі випадки, де створюється запит протокол IMAP про стан:
 • Нова репліка спільної папки викликає стан запит на змінення протокол IMAP, що генеруються для отримання вмісту спільної папки.
 • Новий магазин спільної папки викликає запит протокол IMAP стану які будуть створені, щоб отримати в ієрархії спільної папки. Така поведінка виникає оскільки створено ієрархії нову каталог вхідних повідомлень.
Крім того, стан запит на змінення протокол IMAP створюються при у репліки спільну каталог вхідних повідомлень видалено зі пул носіїв поштових скриньок.

Примітка В Exchange Server 5.5, протокол IMAP про стан запит на змінення для створюється Всі репліки, включаючи ієрархії, кожен раз, коли Microsoft Exchange Запуск служби банка. Цю поведінку можна настроїти, змінивши значення реєстру. Однак, в Exchange 2000 Server, було встановлено, що ці протокол IMAP стану запит на змінення породжених занадто багато трафіку реплікації. Особливо, коли у вас є кілька баз даних, і при використанні резервної копії програма, яка вимагає службу пул носіїв поштових скриньок даних Microsoft Exchange буде зупинився під Вільний час процесу резервного копіювання. Через це робить Exchange 2000 Server під Вільний час запуску Microsoft Exchange генерує запит протокол IMAP стану Служби банка.

Події, які генеруються для позначення стану запит на змінення протокол IMAP такі ж, як для протокол IMAP про стан реплікації. У цьому випадку такі події ідентифікатори з'являються в журналі подій застосунків:
 • Код події: 3017: це вихідний стан запит на змінення протокол IMAP. Ця подія реєструється на комп'ютері, який надсилає запит про стан протокол IMAP.
 • Код події: 3027: це протокол IMAP запит на змінення зовнішніх статус. Ця подія реєструється на комп'ютері, який отримує запит протокол IMAP стану (Код події: 3017) з іншого комп'ютера.
Exchange Server 5.5 інформації


Можна увімкнути журналювання діагностики на біржі Сервер 5.5 комп'ютера до журналу подій під Вільний час спільної папки Exchange Server 5.5 Реплікація протокол IMAP не доходять Exchange 2000 Server або обмін Сервер 2003 спільної папки пул носіїв поштових скриньок. увійти цих подій, встановити на Громадськості Звіти про недоставку (NDR) категорії на MSExchangeIS Служба ведення журналу діагностики рівня до Максимум. Якщо протокол IMAP реплікації спільних папок не доставлено, наступні події будуть з'являтися у разі перегляду Журнал застосунку:

Джерело події: MSExchangeIS громадськості
Код події: 3039
Опис/контроль:
Ідентифікатор повідомлення: #-######
Одержувачі NDR: 1 з 1
/ O =Exchange_Organization_Name/ OU =Exchange_Site_Name/ CN = конфігурації/cn сервери/cn = =Exchange_Server_Name/CN = MICROSOFT ГРОМАДСЬКА MDB
Не вдалося розпізнати ім'я одержувача (0,0)Джерело події: MSExchangeIS громадськості
Код події: 3040
Опис/контроль:
В результаті у вихідне протокол IMAP реплікації на звіт про недоставку.
Тип: 0x20
Ідентифікатор повідомлення: #-######
Папки: (# ###) IPM_SUBTREE\Public_Folder_Name
звіт про недоставку одержувачів: 1 з 1
/ O =Exchange_Organization_Name/ OU =Exchange_Site_Name/ CN = конфігурації/cn сервери/cn = =Exchange_Server_Name/CN = MICROSOFT ГРОМАДСЬКА MDB
Не вдалося розпізнати ім'я одержувача (0,0)

Крок 3: Визначити, чи отримані реплікації повідомлень, які надсилаються з одного комп'ютера на інший комп’ютер-зразок

Визначити, чи реплікації повідомлень, які надсилаються з одного Сервером Exchange отримано іншим комп'ютером Exchange Server. Щоб зробити це, відстежувати реплікації повідомлень за допомогою функції відстеження повідомлень на Exchange Server комп'ютера-відправника та одержувача Exchange Server комп’ютер-зразок. Щоб налаштувати відстеження повідомлень, виконайте такі дії:
 1. Запустити засіб системного диспетчера Exchange.
 2. деталізувати Адміністративні групи, розширити ваші адміністративні групи, розгорніть Сервери, клацніть правою кнопкою миші свій комп’ютер-зразок з Exchange Server а потім клацнітьВластивості.
 3. На в Загальні TAB, щоб виділити наувімкнути відстеження повідомлень прапорець і натисніть кнопкуГаразд.
 4. Після того як ви увімкнути відстеження повідомлень на обидва сервера Exchange комп'ютери, створення нової спільної папки або запит на додавання вмісту до існуючих громадськості Папка а потім почекати для подій, щоб здатися, що показують, що на Реплікація протокол IMAP були відправлені з відбуваються Exchange Server комп’ютер-зразок.
 5. Запустити засіб системного диспетчера Exchange, розгорнітьІнструментиі натисніть кнопку Відстеження повідомлень Центр.
 6. У центрі відстеження повідомлень на сервері Exchange комп'ютери, відстеження обох типів повідомлень:
  • протокол IMAP, надіслані за за походженням комп’ютер-зразок.
  • протокол IMAP, надіслані до ExchangeServerNane-ЦЕ @Ім'я домену.comде ExchangeServerNane-ЦЕ @Ім'я домену.comце назва магазину спільну каталог вхідних повідомлень призначення.
  Перегляд відомостей про протокол IMAP, у тому числі інформації про те, чи протокол IMAP було доставлено успішно чи ні, двічі клацніть на протокол IMAP в центрі відстеження повідомлень.
Для Щоб отримати додаткові відомості про відстеження повідомлень, натисніть кнопку Наступна стаття цифри для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
246856Увімкнення відстеження повідомлень, в Exchange 2000 Server
262162 За допомогою протокол IMAP відстеження центру відстежувати протокол IMAP
Якщо на комп'ютері призначення Exchange Server не робить отримання повідомлень реплікації, перевірте, чи вбудованою автентифікацією Windows включений, віртуального сервера SMTP на комп'ютері призначення. Щоб це зробити, виконайте такі дії:
 1. Запустити засіб системного диспетчера Exchange.
 2. деталізувати Адміністративні групи, розширити ваші адміністративні групи, розгорніть Сервери, розширити обмін Сервер-комп'ютер, який не отримувати протокол IMAP реплікації, розгорнітьПротоколи, розгорніть SMTP, клацніть правою кнопкою миші SMTP Віртуальний сервер, таких як SMTP за промовчанням віртуального сервераа потім натисніть кнопку Властивості.
 3. Натисніть на Доступ вкладки а потім натисніть кнопкуПеревірка автентичності.
 4. Щоб виділити на Інтегрований Windows Перевірка автентичності прапорець, якщо його ще не вибрано і натисніть кнопкуГаразд два рази.
Якщо ви помітили вихідних повідомлень реплікації, після того, як ви повернути вгору діагностика, журналювання, перевірте журнали відстеження повідомлень. Інформація що відображається в повідомленні відстеження журналів повинен допомогти вам визначити ваш наступний кроки виправлення неполадок. Однак, якщо виконуються такі умови, див. Номер в кінці цього списку для отримання додаткової інформації:
 • Перед створенням ввімкнуто відстеження повідомлень на протокол IMAP реплікації.
 • Перегляньте вихідні протокол IMAP реплікації на джерело сервер.
 • Не вдалося знайти жодного запису вихідних реплікації протокол IMAP надсилається у журнали відстеження повідомлень.
За цих умов, натисніть кнопку Наступна стаття Номер, щоб переглянути статтю в знань Microsoft База:

828420 Реплікації спільних папок не відбувається, і подія ID 3020 реєструється на комп'ютері, на якому працює Exchange 2000 або 2003

Якщо вихідні протокол IMAP відправлено з сервера і отримав сервера призначення, але не отримані протокол IMAP за пул носіїв поштових скриньок даних і якщо подія ID 7004 протокол IMAP і на подія ID 7010 протокол IMAP у журналі подій застосунків з "504 необхідність Автентифікація перші"в описі, існує проблема дозволи або Неправильна корегувати за промовчанням SMTP віртуальному сервері. Щоб вирішити цю проблему, клацніть цей номер статті наступні статті у в Microsoft Knowledge Base:

843106 Як виправлення в "504 пройти перевірку автентичності перший" SMTP протокол про помилку

Може з'явитися таке протокол IMAP у в запис А подій застосунку, які вказують, що були отримані протокол IMAP реплікації успішно на комп'ютері під керуванням Exchange 2003:

Тип події: Аудит успіхів
Джерело події: MSExchangeIS спільне пул носіїв
Категорія події: входів
Код події: 1018
Опис/контроль: NT AUTHORITY\SYSTEM було підтверджено як NT AUTHORITY\SYSTEM і увійти до системи громадського папка пул носіїв поштових скриньок "перший онлайнове пул носіїв Group\Public папка пул носіїв поштових скриньок (Ім'я сервера) "як за допомогою адміністратора власника привілеї.

Тип події: Інформація
Джерело події: MSExchangeIS спільне пул носіїв
Категорія події: Транспорт доставки
Код події: 9650
Опис/контроль: Є Доставка повідомлень робляться спроби. Інтернет Msg ID:<>Ім'я домену. com >, Вільний час надсилання: 17:14:51.8308048 04/02/2004 Одержувач: / O =OrganizationName/ OU =OrganizationalUnitName/CN = налаштування/cn сервери/cn = =Ім'я сервера/CN = Microsoft Громадськості MDB, MDB:First онлайнове пул носіїв Group\Public папка пул носіїв поштових скриньок (Ім'я сервера).

Тип події: інформація
Джерело події: MSExchangeIS громадськості пул носіїв поштових скриньок
Категорія події: Транспорт доставки
Код події: 9651
Опис/контроль: Успішно доставки протокол IMAP<>Ім'я домену. com > на / O =OrganizationName/ OU =OrganizationalUnitName/CN = налаштування/cn сервери/cn = =Ім'я сервера/CN = Microsoft Громадська MDB. Інтернет Msg Id: перший онлайнове пул носіїв Group\Public папка пул носіїв поштових скриньок (Ім'я сервера).Після отримання подія ID 9651, ви побачите протокол IMAP подія ID 3028 про те, що на Реплікація протокол IMAP оброблено. Подія ID 3028 буде схожий на такі дії:

Тип події: Інформація
Джерело події: MSExchangeIS спільне пул носіїв
Категорія події: Реплікацію вхідних повідомлень
Код події: 3028
Опис/контроль: Вхідні обробити реплікації протокол IMAP.Якщо відстеження повідомлень шоу, що проводяться в categorizer компонент транспорту повідомлень або відбувся в іншому місці, у транспорті, фокус Ваш усунення несправностей проблема транспорту замість проблемою пул носіїв інформації або реплікації спільних папок проблема.


Крок 4: Визначити, чи лише нові або змінені спільної папки інформації репліковано

Коли інформація спільної папки не реплікації правильно на Інші комп'ютери Exchange Server реплікації можуть працювати, якщо ви змінити на вміст папки або настройки папки. Щоб вирішити цю проблему, спробуйте виконати Щоб змінити вміст папки, що не було репліковано або змінити каталог вхідних повідомлень Властивості.

Іноді, реплікації спільних папок є успішним, але тільки для нових спільних папок елементів або лише для вмісту, змінений спільної папки. У Цей сценарій, Попередня інформація спільної папки не повторити з одним Exchange Server комп'ютери успішно. Ця проблема виникає навіть якщо ви перезавантажте Exchange Server комп'ютерів призначення. Зазвичай ця проблема виникає більше часто в сценарії, де комп’ютер-зразок під керуванням Exchange 2000 Працює Exchange Server або Exchange Server 2003 й комп'ютера-відправника Server 5.5.

Часто, ця проблема виникає за змінено поведінки між Exchange 2000 Server і в Exchange Server 5.5. В Exchange Сервер 5.5, протокол IMAP про стан запит на змінення для всіх реплік, включаючи всю ієрархії спільної папки, створюється кожного разу, коли Microsoft Exchange роботу служби інформаційного пул носіїв поштових скриньок. Це не поведінка за промовчанням у Exchange 2000 Server. Однак, з Exchange 2000 із пакетом оновлень 3 (SP3) і пізніші версії, можна настроїти Exchange 2000Server і Exchange Server 2003 Щоб створити запит про стан протокол IMAP кожного разу, коли зберігають інформацію служба запускається.

ієрархія з підписами реплікації спільних папок

Щоб отримати додаткові відомості про настроювання веб-сервера Exchange 2000 Server і Exchange Server 2003 для автоматичного надсилання протокол IMAP про стан запит на змінення для громадськості ієрархію папок під Вільний час завантаження пул носіїв поштових скриньок даних, натисніть кнопку Наступна стаття Номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
321082Як відправити реплікації стану запит на змінення повідомлень, в Exchange 2000 Server

реплікація вмісту спільних папок

Статті бази знань Майкрософт 321082 містить лише до інтерактивні елементи. створити запит протокол IMAP стану для ієрархії спільної папки. Це не містять кроки, щоб створити запит протокол IMAP стану для вмісту у громадськості папки. Щоб отримати додаткові відомості про Як настроїти Exchange 2000 Server і в Exchange Server 2003, щоб автоматично надсилання протокол IMAP про стан запит на змінення для спільної папки вмісту коли інформація Збереження починається, клацніть номер статті в той Microsoft Knowledge Base:
813629Update, щоб надіслати запит протокол IMAP стану в Exchange 2000 Server
Примітка Значення реєстру реплікації прапори викликає стан реплікації протокол IMAP, що генеруються для кожної спільної папки. Від 6 до 12 годин після ці протокол IMAP стану запит на змінення створюються, забезпечити необхідні операції починається для спільної папки реплік не синхронізовані. Іноді засипки процес може тривати від 48 до 72 годин або більше часу для завершення. увімкнути Значення реєстру повідомлень в автозавантаження реплікації виконує ті ж функції для ієрархії спільної папки. Однак, щоб настроїти спільну каталог вхідних повідомлень стан вмісту запит протокол IMAP покоління в Exchange 2000 Server, ви повинні Настроювання значень реєстру, які описані в обох цих Microsoft Статей бази знань, відключення а потім встановіть спільних папок. Можливість увімкнути запит протокол IMAP стану для вмісту спільної папки Реплікація вперше став доступний з вересня 2003 сервер Exchange 2000 Вийшли накопичувальний пакет оновлень 3.

Настроювання реплікації спільних папок запит протокол IMAP стану, виконайте такі дії:
 1. Виконайте інтерактивні елементи, зазначені в статті бази знань Майкрософт 321082 налаштувати параметр реєстру для спільної папки реплікації стану запит на змінення повідомлень на комп'ютері сервера Exchange 2000 або Exchange Server 2003, які мають сучасне спільної папки ієрархії інформацію.
 2. Відключення і потім встановіть сховищі спільної папки на цьому сервері Exchange, де ви налаштували цей розділ реєстру. Для цього виконайте такі дії:
  1. Запустіть Системний диспетчер Exchange.
  2. деталізувати Сервери, розширити ваш обмін Сервер-комп'ютер, деталізувати онлайнове пул носіїв групу, яка містить спільних папок що ви хочете, щоб відключити і розгорніть Громадськості папка пул носіїв поштових скриньок (ім'я комп'ютера).
  3. Клацніть правою кнопкою миші Громадськості папка пул носіїв поштових скриньок (ім'я комп'ютера)і натисніть кнопку Відключити пул носіїв поштових скриньок.
  4. Отримавши таке протокол IMAP, натисніть кнопку Так:
   Демонтаж цього пул носіїв поштових скриньок буде зробити недоступними для будь-якого користувача.

   Продовжити?
  5. Клацніть правою кнопкою миші Громадськості папка пул носіїв поштових скриньок (ім'я комп'ютера)і натисніть кнопку Гора пул носіїв поштових скриньок.
  6. Отримавши таке протокол IMAP, натисніть кнопку Гаразд:
   Магазин був успішно встановлений.
 3. Почекайте приблизно 12 до 24 години або довше а потім Переконайтеся, що всю спільної папки ієрархії має було репліковано до комп'ютера де у разі виникнення цієї проблеми.

  Важливо Ви повинні переконатися, що має в ієрархії спільної папки репліковано, перед тим як дозволити реєстру відтворити на вміст спільної папки. Якщо сервер отримує протокол IMAP вмісту реплікації для спільної папки, яке не існує в її ієрархії, що реплікація вмісту протокол IMAP відхилено.
 4. Після того, як ієрархії спільних папок має репліковано, виконайте інтерактивні елементи, описані в наступній статті бази знань Майкрософт настроювання реєстру, щоб увімкнути вмісту реплікації стану повідомлень на сервері, який в даний Вільний час мають вміст
  813629 Update, щоб надіслати запит протокол IMAP стану в Exchange 2000 Server
 5. реплікація вмісту спільних папок займає набагато більше часу, щоб завершити ніж ієрархії реплікації спільних папок. Зачекайте принаймні 48-72 години або довше а потім переконайтеся, що для всіх громадськості, вміст спільної папки був папок, які мають репліки що магазин спільної папки реплікувати.
Примітка Якщо потрібно настроїти стан ієрархії спільної папки запит протокол IMAP покоління тільки а не вміст спільних папок, він достатньо, щоб настроїти лише реєстру, як описано в Microsoft Статті бази знань 321082.

Однак, слід переконатися, що всі на в ієрархії папок, успішно репліковані містити все, що вміст, який вони повинні мати. Якщо вони не мають весь вміст що вони повинні мати після того, як ви чекати 48-72 години або довше, настроювання реєстру, як описано в див. Стаття 813629.

Властивості

Номер статті: 842273 - Востаннє переглянуто: 8 листопада 2012 р. - Редакція: 3.0
Застосовується до:
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
 • Microsoft Exchange 2000 Enterprise Server
Ключові слова: 
kbreplication kbeventlog kbhowto kbinfo kbnosurvey kbmt KB842273 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 842273

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com