RTP program obdržet RTCMediaEvent s RTCMER_TIMEOUT kód příčiny, Visual C++ 2005, Visual C++ .NET 2003 a Visual C++ .NET 2002

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 841926 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Program RTP (Real-time Transport Protocol) nebo Microsoft Windows Messenger obdrží událostí RTCE_MEDIA, vrátí vlastnost get_EventReason následující kód důvodu:
RTCMER_TIMEOUT

Další informace

Funkce RTP z Real-time Communications (RTC) vyžaduje pravidelné pakety RTCP (Real-time Control Protocol). Pakety musí být alespoň každých forty sekund přijato, ale častěji je lepší. Pokud funkce RTP neobdrží RTCP paketu alespoň každých forty sekund, odešle RTP program událost RTCE_MEDIARTC_MEDIA_EVENT_REASON vlastnost nastavena na hodnotu RTCMER_TIMEOUT.

Také může dojít s hromádek Session Initiation Protocol (SIP) výrobců. Například SIP serveru lze přenést volání z jednoho koncového bodu, jako je například jiný program RTC Jednotka MCU (Multipoint Control Unit) serveru. Proto jsou dvě proudů RTP jsou identifikovány pomocí dvou různých identifikátorů zdroj synchronizace (SSRC) v každé RTP proudu. Dojde-li toto chování, jeden proudů RTP vyprší.

Vlastnosti

ID článku: 841926 - Poslední aktualizace: 17. ledna 2015 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Visual C++ 2005 Express Edition
  • Microsoft Visual C++ .NET 2003 Standard Edition
  • Microsoft Visual C++ .NET 2002 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhowto KB841926 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:841926

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com