Při hledání souboru v systému Windows 2000 jsou neočekávaně zaznamenávány do protokolu událostí zabezpečení události selhání auditu (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 840955 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při pokusu o hledání souborů, které jsou umístěny ve složce, která je nakonfigurována k auditování přístupu k souborům, které jsou ve složce auditovat neúspěšné události položky může být neočekávaně zaznamenána v protokolu událostí zabezpečení.

Příčina

K tomuto problému může dojít, jsou-li splněny všechny následující podmínky:
 • Systém Windows se pokusí vyhledat soubor.
 • Odepřít pro uživatelský účet jsou nastavit následující oprávnění u složky a soubory, které jsou ve složce:
  • Vytvářet soubory / zápis dat
  • Vytvářet složky / Připojovat Data
  • Zapisovat atributy
  • Zápis rozšířené atributy
  • Změnit oprávnění
  • Převzít vlastnictví
 • Složku je nakonfigurována k auditovat neúspěšné události přístupu pro oprávnění Odepřít, které jsou nakonfigurovány pro uživatelský účet.
 • Složku soubor vyhledejte pomocí buď následující kritéria:
  • Klíčové slovo v názvu souboru.
  • Klíčové slovo v textu v souboru.

Řešení

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Není-li tato část uvedena, vyžádejte si tuto opravu hotfix od oddělení služeb zákazníkům a podpory společnosti Microsoft.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Windows 2000 Service Pack 4, musí být nainstalován před instalací této opravy hotfix.

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix je třeba restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava Hotfix nenahrazuje žádné další opravy Hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující nebo vyšší atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Version    Size    File name
  ---------------------------------------------------------
  20-May-2004 16:16 5.0.3900.6923 2,358,544 Shell32.dll   
  16-May-2004 19:43 5.0.2195.6928 5,873,664 Sp3res.dll  

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o standardní terminologii používané při popisu aktualizací softwaru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 840955 - Poslední aktualizace: 7. února 2014 - Revize: 2.7
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows 2000 Server
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbwin2000sp5fix kbwin2000presp5fix kbeventlog kbuser kbsecurity kbfix kbbug KB840955 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:840955

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com