Ako chcete presmerovať pripojenia HTTP HTTPS pre klientov služby Outlook Web Access a presmerovať Default Web Site ukážte na virtuálny adresár Exchange

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 839357 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

ZAVEDENIE

Tento článok popisuje spôsob pripojenia HTTP automaticky presmeruje na HTTPS spojenie v konzole Internet Information Services (IIS) pre používateľov programu Microsoft Office Outlook Web Access. Tento článok tiež popisuje upraviť IIS Default Web Site tak, že klienti môžu prístup k stránke prihlásenia služby Outlook Web Access len zadaním http://<server name=""></server> namiesto z typizácia http://<server name=""></server>/ Exchange.

Odporúčame vyžadovať pripojenie Secure Sockets Layer (SSL) pre používateľov programu Outlook Web Access. Pripojenia SSL šifruje informácie, ktoré je odoslané alebo prijaté zo servera Microsoft Exchange Server. Keď konfigurujete IIS na požadovanie protokolu SSL pre všetky prichádzajúce požiadavky služby Outlook Web Access, používatelia služby Outlook Web Access pokúsi pripojiť pomocou HTTP zobraziť nasledujúce chybové hlásenie:
HTTP 403.4 - zakázané:
SSL požadované
Internetové informačné služby
Po Outlook Web Access používateľovi chybové hlásenie, používateľ musí manuálne zadajte https na začiatku URL na pripojenie k počítaču, ktorý je spustený server Microsoft Exchange Server. Možno budete chcieť konfigurovať IIS na HTTP žiadosť používateľa programu Outlook Web Access automaticky presmeruje na HTTPS minimalizovať interakciu používateľa a uistite sa, že všetky prichádzajúce žiadosti sú povolené pre SSL.

DALSIE INFORMACIE

Ak chcete nakonfigurovať IIS automaticky presmerovať HTTP požiadavky ako HTTPS žiadostí, postupujte nasledovne.

Dôležité Ak sú splnené nasledovné podmienky, môžete pripojiť a začať ukladací priestor poštových schránok pred môže úspešne dokončiť tieto kroky:
 • Microsoft Exchange 2000 Server alebo Microsoft Exchange Server 2003 nainštalovaný na klientskom serveri.
 • Ukladací priestor poštových schránok bol zväzok odpojený.
Poznámka Postupujte na klientskom serveri Exchange komunikujúce s skupinový Exchange back-end server.
 1. Vytvoriť webovú stránku Active Server Pages (ASP), ktorý obsahuje nasledujúci kód.
   <%
  
  If Request.ServerVariables("HTTPS") = "off" Then
  						Response.Redirect "https://" & Request.ServerVariables("HTTP_HOST") & "/Exchange"
  End If 
  
  	%> 
  
 2. Názov webovej stránky takto:
  Owahttps.asp
 3. V programe Windows Prieskumník, vytvorte priečinok Inetpub\Wwwroot\CustomErrors a potom uložiť súbor Owahttps.asp webovej stránky do tohto priečinka.
 4. Spustite konzolu IIS.
  • Systém Windows NT Server 4.0 (IIS 4.0)

   Poznámka Ak používate Microsoft Exchange Server 5.5 Outlook Web Access v systéme Windows NT 4.0 Server spolu s Option Pack systému Windows NT 4.0, postupujte podľa týchto krokov. Ak máte poštovej schránky servera Exchange Server 5.5, a ak je služba Outlook Web Access súčasť nainštalovaná oddelene na špecializované webového servera, postupujte na webovom serveri.
   1. Kliknite na tlačidlo Štart, ukážte na položku Programy, ukážte na položku Systém Windows NT 4.0 Option Pack, ukážte na položku Služby Microsoft Internet Information Services, a potom kliknite na tlačidlo Správca internetových služieb.
   2. Rozbaľte Internet Information Server, rozbaľte Názov počítača, a potom rozbaľte zoznam webových stránok, ktoré služba Outlook Web Access používatelia používajú na prístup k ich server Exchange. Podľa predvoleného nastavenia táto stránka bude predvolenej webovej lokality.
   3. Prejdite na krok 5.
  • V systéme Windows 2000 Server (IIS 5.0)

   Poznámka Postupujte nasledovne, ak používate Exchange Server 5.5, Exchange 2000 alebo Exchange 2003 služba Outlook Web Access v systéme Windows 2000 Server.
   1. Kliknite na tlačidlo Štart, ukážte na položku Programy, ukážte na položku Administratívne nástroje, a potom kliknite na tlačidlo Správca internetových služieb.
   2. Dvakrát kliknite na položku Názov počítača Rozbaľte objekt počítača.
   3. Rozbaľte webovej stránky, ktoré služba Outlook Web Access používatelia používajú na prístup k ich server Exchange. Podľa predvoleného nastavenia táto stránka bude predvolenej webovej lokality.
   4. Prejdite na krok 5.
  • V systéme Windows Server 2003 (IIS 6.0)

   Poznámka Ak používate Exchange 2003 služba Outlook Web Access v systéme Windows Server 2003, postupujte podľa týchto krokov.
   1. Kliknite na tlačidlo Štart, ukážte na položku Všetky programy, ukážte na položku Administratívne nástroje, a potom kliknite na tlačidlo Internet Information Services (IIS) Manager.
   2. Rozbaľte Názov počítača, a potom rozbaľte položku Webové lokality.
   3. Rozbaľte webovej stránky, ktoré používatelia programu Outlook Web Access používať na prístup k ich server Exchange. Podľa predvoleného nastavenia táto stránka bude predvolenej webovej lokality.
   4. Prejdite na krok 5.
 5. Kliknite pravým tlačidlom myši CustomErrors priečinok a potom kliknite na tlačidlo Vlastnosti.
 6. Podľa Nastavenia aplikácie oddiel, kliknite na tlačidlo Vytvoriť.

  Skontrolujte, či CustomErrors je zobrazený v Názov aplikácie políčka.

  Poznámka Exchange Server 2003, ktorý beží na IIS 6.0, kliknite na tlačidlo ExchangeApplicationPool v Uplatňovanie bazén zoznam.
 7. Kliknite na tlačidlo Dokumenty TAB a potom pridať do súboru Owahttps.asp Povoliť predvolený obsah stránku. Premiestnite Owahttps.asp súbor do hornej časti zoznamu.
 8. Kliknite na tlačidlo Directory Security kartu a potom kliknite na tlačidlo Upraviť podľa Overovanie a riadenie prístupu.
 9. Kliknutím vyberte Povolenie anonymného prístupu, a potom kliknite na tlačidlo ok.
 10. Podľa Zabezpečenú komunikáciu, kliknite na tlačidlo Upraviť.
 11. Kliknutím zrušte začiarknutie políčka Vyžadovať zabezpečeného kanála (SSL) políčko a potom kliknite na tlačidlo ok dva razy.
 12. Kliknite pravým tlačidlom myši Výmena virtuálny adresár a potom kliknite na tlačidlo Vlastnosti.
 13. Kliknite na tlačidlo Vlastné chyby kartu a potom dvakrát kliknite na ikonu 403.4.
 14. V Typ správy zoznam, kliknite na tlačidlo URL.
 15. V URL zadajte /CustomErrors/Owahttps.asp, a potom kliknite na tlačidlo ok.
 16. Kliknite na tlačidlo Directory Security kartu.
 17. Podľa Zabezpečenú komunikáciu, kliknite na tlačidlo Upraviť.
 18. Kliknutím vyberte Vyžadovať zabezpečeného kanála (SSL) začiarkavacie políčko.

  Poznámka Ak chcete vyžadovať 128-bitové šifrovanie, kliknite na tlačidlo Vybrať Vyžadovať 128-bitové šifrovanie začiarkavacie políčko.
 19. Kliknite na tlačidlo ok dva razy.

  Poznámka Virtuálny adresár Exchange a verejné virtuálneho adresára sú len virtuálne adresáre, ktoré budete musieť nakonfigurovať na požadovanie protokolu SSL. Ak máte iné virtuálne adresáre, pre ktoré chcete požadovanie protokolu SSL, Zapnúť SSL na každý virtuálny adresár jednotlivo.
Po vykonaní týchto krokov, navštívte http://<server_name></server_name>webové stránky/Exchange. V tejto adresy, názov_servera je názov servera Microsoft Internet Information Service (IIS).

By automaticky presmerovaný na https<server_name></server_name>/ výmenu a na Logon.asp stránku.

Navyše, ak chcete upraviť IIS Default Web Site tak, aby klienti môžu prístup k stránke prihlásenia služby Outlook Web Access len zadaním http://<server name=""></server> namiesto z typizácia http://<server name=""></server>/ Exchange, postupujte podľa týchto krokov.Poznámka Pretože existuje niekoľko verzií systému Microsoft Windows, nasledujúce kroky môžu byť na vašom počítači rozdielne. Ak sú, nájdete v dokumentácii produktu na dokončenie týchto krokov.
 1. Spustite modul IIS Microsoft Management Console (MMC).
 2. Kliknite pravým tlačidlom myši Predvolenej webovej lokality, kliknite na tlačidlo Vlastnosti, a potom kliknite na tlačidlo Domovský adresár kartu.
 3. Podľa Pri pripájaní k tomuto prostriedku, obsah by mal pochádzať z, kliknite na tlačidlo Presmerovanie na adresu URL.
 4. V Presmerovať na zadajte / Exchange.
 5. Podľa Klient sa odošlú, kliknite na tlačidlo Adresár pod tohle.
 6. Stop a potom začať Default Web Site.

ODKAZY

Ďalšie informácie o tom, ako zjednodušiť Outlook Web Access URL, navštívte nasledujúce webovú lokalitu Microsoft TechNet:
http://go.Microsoft.com/fwlink/?LinkId = 130623

Informácie o konfigurovaní IIS presmerovanie IIS 7 a IIS 7.5, navštívte nasledujúce webové stránky Microsoft TechNet:
.aspx http://Technet.Microsoft.com/en-us/library/cc732969 (WS.10)

Vlastnosti

ID článku: 839357 - Posledná kontrola: 22. novembra 2011 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Exchange 2000 Enterprise Server
 • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbinfo kbmt KB839357 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:839357

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com