API, které připojí informace záhlaví obrázek paměti je k dispozici pro počítače OEM, které mají schopnost "Digitalizovat obrázek paměti" Windows Server 2003

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 838461 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Informace o beta verzi
Tento článek pojednává o beta verzi produktu společnosti Microsoft. Informace v tomto článku jsou poskytovány tak, jak jsou, a mohou se změnit bez předchozího upozornění.

Společnost Microsoft neposkytuje k této beta verzi produktu žádnou oficiální podporu. Informace o možnostech získání podpory k beta verzi naleznete v dokumentaci, která je součástí souborů beta verze produktu, nebo na webu, ze kterého jste tuto verzi stáhli.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Úvod

Některé počítače lze zachytit obrázek paměti při jejich přestat reagovat, když je velmi pomalé nebo při zhroucení bez poskytnutí souboru se stavem systému. Po počítač digitalizuje obrázek paměti, počítač vyžaduje Microsoft Windows aplikace programovací rozhraní (API) analyzovat obrázku s ladicí nástroje. Tento API připojí informace požadované pro ladění obrázku. API pro připojování informace záhlaví paměti obrázek je nyní k dispozici. Tento API naplánován zahrnuta v aktualizaci Service Pack 1 (SP1) pro Microsoft Windows Server 2003.

Další informace

Informace o aktualizaci

Společnost Microsoft má nyní k dispozici podporovanou funkci, která mění výchozí chování produktů. Tato funkce je však určena pouze ke změně chování popsaného v tomto článku. Tuto funkci použijte pouze u konkrétních systémů, které ji potřebují. Tato funkce může být dále testována. Pokud není použití této funkce ve vašem případě naprosto nezbytné, doporučujeme vám, abyste počkali na další aktualizaci softwaru, která bude tuto funkci obsahovat.

Pokud je tato funkce k dispozici ke stažení, na začátku tohoto článku znalostní báze Knowledge Base naleznete oddíl Hotfix download available (Oprava hotfix ke stažení). Pokud zde tento oddíl není uveden, požádejte o poskytnutí této funkce středisko technické podpory a péče o zákazníky společnosti Microsoft.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Další dotazy a žádosti o podporu, které se netýkají této konkrétní funkce, podléhají běžným sazbám za poskytnutí podpory. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které funkce je k dispozici. Pokud seznam neobsahuje váš jazyk, znamená to, že daná funkce v tomto jazyku není k dispozici.

Požadavky

Požadavky jsou dodal OEM poskytují funkci digitalizace obrázku paměti z počítače bez reagovat.

Požadavek na restartování

Požadavek restartování dodává OEM poskytují funkci digitalizace obrázku paměti z počítače bez reagovat.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Informace o nahrazení opravy hotfix dodává OEM poskytují funkci digitalizace obrázku paměti z počítače bez reagovat.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této aktualizace má následující nebo vyšší atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Version     Size    File name
  ------------------------------------------------------------
  06-Mar-2004 00:44 5.2.3790.139  2,407,424 Ntkrnlmp.exe
  06-Mar-2004 00:30 5.2.3790.139  2,064,896 Ntkrnlpa.exe
  06-Mar-2004 00:30 5.2.3790.139  2,108,416 Ntkrpamp.exe
  06-Mar-2004 00:47 5.2.3790.139  2,207,232 Ntoskrnl.exe

API informace

Následující informace platí tato API:
 • Rozhraní API je omezeno pouze úplné výpisy. Rozhraní API je například omezeno dokončení obrázky paměti počítače.
 • Rozhraní API není pro dynamické data jako například kontaktní informace nebo zpětná volání sekundární výpisu účtu.
 • Rozhraní API může také postrádají určité informace, pokud obrázek zachytit včasné v procesu spouštění operačního systému.
 • Rozhraní API je s názvem "KeInitializeCrashDumpHeader" Tento API bude popsána development kit ovladač (DDK) pro Windows Server 2003 SP1 a v dokumentaci k ladění.
Poznámka: Pokud počítač lze zachytit obrázek selhalo systému bez použití crashdump.sys "off-line", nastavení spuštění a zotavení pro Zapsat ladicí informace do (žádné). Akce:
 1. V Ovládacích panelech poklepejte na panel systém.
 2. Klepněte na kartu Upřesnit.
 3. Ve skupinovém rámečku spuštění a zotavení klepněte na tlačítko Nastavení.
 4. V poli Zapsat ladicí informace klepněte (žádné).
Rozhraní API nemá mít výběr dump zhroucení nastavených v poli Zapsat ladicí informace k zachycení obrázku v paměti. Muset zadat dump malé paměti (64 KB) nebo Výpis stavu paměti jádra v tomto poli, protože nové API zachytí úplný obrázek. Rozhraní API funguje pouze pro obrázky celé paměti. Obrázek úplné paměti může být nutné zcela porozumět problému. Omezeného výpisu paměti nebo výpisu stavu paměti jádra nemusí poskytovat dostatek informací k vyřešení problému.

Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 838461 - Poslední aktualizace: 2. června 2006 - Revize: 3.7
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows Server 2003, Web Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Standard Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise x64 Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbhowto kbinfo kbbug kbwinserv2003presp1fix kbqfe kbhotfixserver KB838461 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:838461

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com