Jak zlokalizować podstawowego systemu operacyjnego poprawki dla produktów Microsoft Windows CE Platform Builder

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 837392 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

WPROWADZENIE

W tym artykule opisano, jak zlokalizować podstawowe aktualizacje systemu operacyjnego dla produktów Microsoft Windows CE Platform Builder. Aktualizacje oprogramowania systemu operacyjnego Core tylko mają być używane przez system operacyjny realizatorów. Aktualizacje oprogramowania systemu operacyjnego Core nie są przeznaczone na dowolną spośród następujących czynności:
 • Markowe systemów operacyjnych firmy Microsoft (PPC, Smartphone)
 • Niezależni dostawcy sprzętu (IHV)
 • Niezależni dostawcy oprogramowania (ISV)
Jeśli nie jesteś wykonawcą systemu operacyjnego, a masz pewność, że core aktualizacji oprogramowania systemu operacyjnego może przynieść rozwiązanie problemu występującego, skontaktuj się z producent realizujący systemu operacyjnego użytkownika docelowego.

Więcej informacji

Zmiany poszczególnych, którego z produktem Windows CE Platform Builder lub uwolniony użytkownikom szczegółowych produktu z pakietu produktu detalicznego jest określane jako "aktualizacja". Grupa plików, aby dana aktualizacja jest określane jako "pakietu aktualizacji." Pakiet aktualizacyjny zawiera kilka pakietów dla różnych jąder procesora systemu operacyjnego, łącznie z pliku HTM, który zawiera listę stałych składników. Plik HTM wskazuje artykułów bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base na temat poszczególnych poprawki, które są zawarte w pakiecie aktualizacji. Artykuły te zawierają istotne informacje techniczne dotyczące poprawka, w tym listę zmodyfikowanych plików.

Aktualizacji jest zawsze stworzone przy użyciu najnowszych kod źródłowy tego samego produktu. Aktualizacja jest sprawdzana tylko w określonej konfiguracji. W związku z tym aktualizacji jest obsługiwany tylko, gdy jest zainstalowany na określoną wersją produktu z wszystkich pakietów wydanych wcześniej aktualizacji jest już zainstalowany. W związku z tym należy zainstalować poprzedniego dokonywania ich corocznej aktualizacji i comiesięcznych aktualizacji przed zainstalowaniem aktualizacji, która ma.

Zrozumieć typy aktualizacji

Aktualizację można znaleźć w jednym z następujących typów aktualizacji:
 • Miesięczne
 • Co rok
Comiesięczna aktualizacja jest pakiet zawierający wszystkie poszczególne zmiany w danym miesiącu za określony rok. Comiesięczne aktualizacje nie zawierają poszczególne zmiany z poprzednich miesięcy. Aby ustalić, czy zmiana wchodzi w miesięcznych pakietu, musi zbadać sekcji "Informacje o plikach" tego artykułu. Nazwa pliku pakietu zawiera następujące informacje:
 • Wersja, następuje myślnik
 • Tag liczbowego Data, w (format dnia miesiąca rokurrmmdd)
 • Znacznik, który określa numer artykułu bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base, następuje myślnik
 • Typ procesora
Na przykład pakiet Wincepb50-060503-kb917590-armv4i.msi jest poprawka architektury systemu Windows CE 5.0 Platform Builder udokumentowaną w artykule 917590 z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base i uwzględnioną w miesięcznej aktualizacji z maja 2006 roku.

Aktualizacja roczny jest pakiet, który zawiera wszystkie comiesięczne aktualizacje, które są dostępne w czasie wydania. Każde opakowanie jest dostępna osobno każdego jądra procesora, który jest dostępny w produkt docelowy. Jest to prawdą, z wyjątkiem przypadków, kiedy określona zmiana nie stosuje się do jądra określonego procesora. Pakiet nie jest wymagane.

Po zwolnieniu roczny pakiet aktualizacji miesięczne pakiety aktualizacji są usuwane z witryny aktualizacji. Roczny pakiet aktualizacyjny może być dość długa.

Określenia poprawki, które są wymagane

Pakiety instalacyjne są przeznaczone do instalowania ich części składowych, tylko wtedy, gdy komponenty są nowsze niż składniki, które są obecnie zainstalowane w środowisko budowania. Wnieść najłatwiej aktualnego systemu, należy zainstalować wszystkie pakiety aktualizacji obecnie dostępne. Środowisko budowania wymaga zainstalowania następujących czynności:
 • Roczny pakiet aktualizacji
 • Wszystkie pakiety aktualizacji miesięcznych, wydane po roczny pakiet aktualizacji
Po zainstalowaniu dowolnego miesięczne pakiety aktualizacji lub roczny pakiet aktualizacji, można określić bieżący stan aktualizacji, uruchamiając następujące narzędzie w systemie kompilacji:
%windir%\system32\ceqfecheck\ceqfecheck.exe
Narzędzie Ceqfecheck.exe do określenia, które pakiety są zainstalowane. Ponadto można użyć narzędzia Ceqfecheck.exe do określenia, czy rzeczywisty produkt binarne pliki są takie same bieżący stan aktualizacji. Trzeba mieć połączenie internetowe, aby uzyskać najnowsze informacje o pakiecie.

Znajdź pakietów aktualizacyjnych

Pakiety aktualizacji są dostępne w dwóch różnych miejscach update w sieci Web (HTTP):
 • Pliki do pobrania firmy Microsoft Developer Network (MSDN)

  Witryna MSDN w sieci Web zawiera wszystkich pakietów aktualizacji dla każdej wersji na łatwy do odczytania strony. Aby uzyskać więcej informacji odwiedź następującą witrynę MSDN w sieci Web:
  http://msdn.microsoft.com/en-us/windowsembedded/CE/dd430902.aspx#ce6
 • Centrum pobierania firmy Microsoft

  Strona ta zawiera wszystkie pakiety aktualizacji. Aby uzyskać więcej informacji odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
  http://www.microsoft.com/downloads
Aby zaktualizować system kompilacji, zlokalizuj najnowszy pakiet aktualizacji roczne i miesięczne pakiety aktualizacji od czasu ostatniego rocznego pakietu aktualizacji. Następnie należy zainstalować odpowiednie pakiety. Można zlokalizować aktualizacji, którą pakietów w witrynie MSDN w sieci Web wymienionych powyżej. Jeśli chcesz używać programu Microsoft Download Center, wykonaj następujące kroki:
 1. Podaj następujące słowa z wyszukiwania:
  <version></version> Aktualizacja konstruktora
  Uwaga Symbol zastępczy <version></version> to numer wersji systemu operacyjnego, na przykład w wersji 5.0 lub 4.0 dla systemu Windows CE .NET.
 2. Po zakończeniu wyszukiwania Sortuj wg: pole do Data wydania.

Zrozumienie dostępności pakiety aktualizacji i artykułów bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:

Pakiety aktualizacji i artykułów bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base są publikowane w sieci Web przy użyciu odrębnych systemów publikacji. Jeżeli w witrynie sieci Web brakuje artykułu bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base lub odpowiedni pakiet aktualizacji, może się okazać, że brak publikacji jest dostępna w ciągu kilku dni. Jeśli trzeba mieć artykułu bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base lub odpowiedni pakiet aktualizacji natychmiast, telefonu pomocy technicznej firmy Microsoft.

Każdy pakiet aktualizacji przypisane także pliki Readme. Po zainstalowaniu pakietu aktualizacji do systemu operacyjnego katalogiem środowiska kompilacji, można wyświetlić pliki Readme. Pliki Readme podać listę poszczególnych zmian, które są uwzględnione w aktualizacji. Pliki Readme skojarzy pojedynczej zmiany z powiązany artykuł bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base.

Właściwości

Numer ID artykułu: 837392 - Ostatnia weryfikacja: 27 stycznia 2013 - Weryfikacja: 4.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Windows Embedded CE 6.0
 • Microsoft Windows CE 5.0
 • Microsoft Windows CE .NET 4.2
 • Microsoft Windows CE Platform Builder 3.0
Słowa kluczowe: 
kbhowto kbbug kbfix kbqfe kbprb kbmt KB837392 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 837392

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com