Při použití služby Windows Update se zobrazí zpráva Chyba "Chyba 0x80070197"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 836930 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o instalaci aktualizace pomocí webu Microsoft Windows Update může neočekávaně zastavit stahování a může se zobrazit následující chybová zpráva:
Chyba 0x80070197

Příčina

K tomuto problému může dojít při použití serveru proxy se připojit k webu Windows Update, ale nastavení serveru proxy nejsou správně nakonfigurovány.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, zapnout nastavení použít http 1.1 prostřednictvím připojení serveru proxy v okně Možnosti Internetu:
  1. Spusťte aplikaci Microsoft Internet Explorer.
  2. Klepněte na tlačítko Nástroje a potom klepněte na příkaz Možnosti Internetu.
  3. Klepněte na kartu Upřesnit a potom zrušte zaškrtnutí políčka použít HTTP 1.1 ve skupinovém rámečku Nastavení HTTP 1.1.
  4. Zaškrtněte políčko použít HTTP 1.1 prostřednictvím připojení serveru proxy ve skupinovém rámečku Nastavení HTTP 1.1 a potom klepněte na tlačítko OK.
  5. Navštivte web Windows Update a vyzkoušejte, zda je problém vyřešen.
  6. Pokud problém není vyřešen, opakujte kroky 2 až 5, ale zaškrtněte políčka používat protokol HTTP 1.1 a použít HTTP 1.1 prostřednictvím připojení serveru proxy.

Vlastnosti

ID článku: 836930 - Poslední aktualizace: 14. září 2010 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows Update
Klíčová slova: 
kbmt kberrmsg kbwindowsupdate kbprb KB836930 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:836930

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com