Tercih edilen bir kablosuz erişim noktası için kablosuz ağ bağlantısı kullanılamıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 834525 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bilgisayarınızı farklı bir kablosuz ağ erişim noktaları arasında geçiş yaptığınızda, tercih edilen bir yüksek hızlı bir erişim noktasına yeniden değil. Kablosuz ağ bağlantısı <a0>Ağ bağlantıları</a0> penceresinde, erişim noktası engellenmiş göstermez.

Neden

Tercih edilen bir erişim bağlanmak için bilgisayar çalışır işaret ve ilk el sıkışma aşamasında edemiyor bu sorun oluşur (yani, ilk bağlantı aşamasında). Bu sorun oluştuğunda, tercih edilen bir erişim noktası kablosuz ağ bağlantısı dahili engellendi olarak işaretlenir ve bir erişim noktası bölgesinden gelen diğerine geçtiğinizde göz ardı edilir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için, en son Microsoft Windows XP hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
322389en son Windows XP hizmet paketi nasıl elde edilir

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.Bu sorun ilk olarak Microsoft Windows XP Service Pack 2'de giderilmiştir.Microsoft, bu sorunu araştırmaktadır ve yeni bilgiler hazır olduğunda bu makalede yayımlayacaktır.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, devre dışı bırakın ve sonra tercih edilen kablosuz ağ erişim noktası kablosuz ağ bağlantısını etkinleştirin.
  1. Başlat ' ı tıklatın ve sonra Denetim Masası ' nı tıklatın.
  2. Ağ bağlantıları ' nı çift tıklatın.
  3. Tercih edilen kablosuz erişim noktası için bir ağ bağlantısını sağ tıklatın.
  4. Devre dışı bırak ' ı tıklatın.
  5. Ağ bağlantısını yeniden sağ tıklatın ve sonra da <a2>Etkinleştir</a2>'i tıklatın.

Özellikler

Makale numarası: 834525 - Last Review: 13 Şubat 2006 Pazartesi - Gözden geçirme: 3.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt atdownload kbwinxpsp2fix kbnetwork kbpending kbbug KB834525 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:834525

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com