Microsoft Internet Explorer altı dakika kadar süreyle yanıt vermeyi durdurabilir (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 833301 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft ınternet Explorer veya Windows ınternet Explorer altı dakika boyunca yanıt vermemesine neden olabilir.

Neden

Bu sorun, ınternet Explorer veya Microsoft XMLHTTP COM nesnesi, Microsoft Win32 ınternet (Winınet) API HTTP işlemlerinde kullanıyorsa oluşabilir. Bir program veya nesne, Winınet kullanan bir POST işlemini gerçekleştirir ve bağlantıyı kapattı veya sunucudan bir yanıt döndürülen önce sıfırlamak, deftere NAKIL, Winınet, yeni bir bağlantı oluşturabilir gönderildiği. POST işlemi yinelenebilir, ancak hiçbir bölümü <a0>POST</a0> operasyonun gövdesi olarak gönderilir.

Bu sorun, yavaş bağlantılar üzerinde sunucu tarafı bağlantı zaman aşımı değeri çok düşük ayarlanmışsa olasılığı yüksektir. Bu nedenle, sunucu son TCP bağlantısı sırasında sunucu ulaşması istemci isteği için beklediği zaman kapatabilirsiniz.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, istemci zaman aşımı uzun sunucu zaman aşımı olun. Bunu yaptığınızda, istemci tarafı, sunucu tarafında, zaman aşımı sınırına ulaşmış önce boşta bağlantıyı kapatır.

Microsoft ınternet ınformation Server (IIS) 5 ve sonraki sürümleri, 2 dakika, varsayılan sunucu tarafı zaman aşımı vardır. ııS'DE bağlantı zaman aşımını ayarlama hakkında daha fazla bilgi için ayarı bağlantı zaman aşımlarını Web sayfasını görüntülemek için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/technet/prodtechnol/WindowsServer2003/Library/IIS/31a2f39c-4d59-4cba-905c-60e7af657e49.mspx
Internet Explorer 5 ve sonrası, 1 dakika, varsayılan istemci tarafı zaman aşımı vardır.

Özellikler

Makale numarası: 833301 - Last Review: 12 Ocak 2015 Pazartesi - Gözden geçirme: 2.5
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Internet Explorer 6.0 SP1
  • Microsoft Internet Explorer 5.01 SP4
  • Windows Internet Explorer 7 for Windows Server 2003 IA64
  • Windows Internet Explorer 7 for Windows XP
  • Windows Internet Explorer 7 for Windows Server 2003
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbprb KB833301 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:833301

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com