Aplikace Microsoft Internet Explorer může přestat reagovat až na šest minut (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 833301 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Microsoft Internet Explorer nebo Windows Internet Explorer může přestat reagovat až šest minut.

Příčina

Tento problém může dojít, pokud Internet Explorer nebo Microsoft XMLHTTP COM objekt používá Microsoft Win32 Internet (WinInet) API pro operace HTTP. Když program nebo objekt, který používá WinInet provádí operace POST a připojení je zavřen nebo obnovit před je vrácena odpověď ze serveru POST byl odeslán, WinInet může navázat nové připojení. Operace POST opakovat, ale znovu odeslán žádná část Tělo operace POST.

Tento problém je pravděpodobně přes pomalé propojení dojít, pokud časový limit připojení na straně serveru je nastavena velmi nízká. Proto může koncového serveru zavřete během doby čekání serveru na požadavek klienta příchodu připojení TCP.

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, proveďte časový limit serveru delší než časový limit klienta. Pokud tak učiníte, zavře na straně klienta před straně serveru bylo dosaženo časového limitu nečinnosti připojení.

Internetové informační server (IIS) 5 a vyšší mají výchozí časový limit serveru stranu 2 minut. Informace o nastavení časového limitu připojení IIS navštivte následující web společnosti Microsoft zobrazení nastavení připojení časové limity webové stránky:
http://www.microsoft.com/technet/prodtechnol/WindowsServer2003/Library/IIS/31a2f39c-4d59-4cba-905c-60e7af657e49.mspx
Internet Explorer 5 a vyšší mají výchozí limit strany klienta z 1 minuta.

Vlastnosti

ID článku: 833301 - Poslední aktualizace: 12. ledna 2015 - Revize: 2.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Internet Explorer 6.0 SP1
  • Microsoft Internet Explorer 5.01 SP4
  • Windows Internet Explorer 7 for Windows Server 2003 IA64
  • Windows Internet Explorer 7 for Windows XP
  • Windows Internet Explorer 7 for Windows Server 2003
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbprb KB833301 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:833301

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com