"Musí uživatel změnit heslo při příštím přihlášení" zaškrtávací políčko k dispozici

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 832481 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Poté, co vám udělena Obnovit Uživatelská hesla a platnost změnu hesla při příštím přihlášení oprávnění a přihlášení řadič domény systému Microsoft Windows Server 2003 nebo Microsoft Windows Počítač se systémem XP, který obsahuje nástroje pro správu systému Windows Server 2003 nainstalován, může nastat následující příznaky:
 • V Active Directory Users and Computers, když klepnete pravým tlačítkem myši uživatelské jméno a klepněte na tlačítko Obnovení hesla, Uživatel Při dalším přihlášení musí změnit heslo Zaškrtávací políčko není k dispozici.
 • V Active Directory Users and Computers, při otevření Vlastnosti pro uživatel, který Uživatel musí změnit heslo při příštím přihlášení Zaškrtávací políčko je k dispozici na Účet na kartě.

Příčina

Tento problém může nastat, pokud jsou udělena Resetování hesla uživatele a vynutit změnu hesla při příštím přihlášení oprávnění na úrovni organizační jednotky služby Active Directory a pak zkuste použít na Obnovení hesla příkaz. Tomuto problému dochází, protože nástroje pro správu nesprávně vyhodnocuje uživatelských oprávnění.

Řešení

Informace o aktualizaci service pack pro systém Windows XP

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Microsoft Windows XP. Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
322389 Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro systém Windows XP

Informace o opravách hotfix systému Windows Server 2003 a Windows XP

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze problém popsaný v tomto článku. Použití této opravy hotfix pouze u systémů, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud není přísně tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix je k dispozici ke stažení, je sekce "Hotfix stažení k dispozici" v horní části tohoto článku. Pokud tento oddíl není uveden, obraťte se na podporu a služby zákazníkům společnosti, jak získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud nastanou další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně vytvořit samostatnou žádost. Výdaje na technickou podporu se bude u dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit určitou konkrétní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "Hotfix stažení k dispozici" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix je k dispozici. Pokud váš jazyk není uveden, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Pokud nainstalujete tuto opravu hotfix systému Windows Server 2003 není žádný požadavek. Pokud nainstalujete tuto opravu hotfix systému Windows XP, Windows XP Je vyžadována aktualizace Service Pack 1.

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix, je nutné restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje žádné další opravy hotfix.

Informace o souboru

Anglická verze této opravy hotfix má soubor atributy (nebo novější), jsou uvedeny v následující tabulce. Kalendářní data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny v koordinovaný světový čas (UTC). Pokud jste zobrazení informací o souboru, je převedena na místní čas. Najít rozdíl mezi místním časem, použití a časem UTC naleznete Časové pásmo Karta na panelu Datum a čas v Ovládacích panelech.
  Date     Time  Version    Size   File name
  -------------------------------------------------------
  16-Dec-2003 13:01 5.2.3790.109 607,232 Dsadmin.dll

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, postupujte takto:
 1. Spustit Active Directory Users and Computers.
 2. Klepněte pravým tlačítkem myši na jméno uživatele, jehož heslo chcete změnit a potom klepněte na tlačítko Vlastnosti.
 3. Klepněte Účet Karta a poté vMožnosti účtu oblasti, zaškrtněte Uživatel musí Při dalším přihlášení změnit heslo Zaškrtávací políčko.
 4. Klepněte na tlačítko Použíta klepněte na tlačítkoOK.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro". Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Microsoft Windows XP Service Pack 2.

Další informace

Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 832481 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 6.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows Server 2003, Web Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Standard Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise x64 Edition
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbAutoHotfix kbHotfixServer kbwinxpsp2fix kbwinxppresp2fix kbbug kbfix kbqfe kbwinserv2003presp1fix kbmt KB832481 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:832481

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com