Internet Explorer 6'daki bile kısıtlı erişimi olan Otomatik Algılama Ayarları özelliğini açık

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 830849 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft ınternet Explorer 6'Seçenekler [NULL]'i görüntülediğinizde, Ayarları otomatik olarak algıla</a0> ayarı, bu özellik daha önce kapatılmış olsa bile ayarlanmış olabilir.

Neden

Öğesini bu sorun oluşur algılama ağ ayarları bağlantı hatalı veya eksik olan bir sunucu için aldığınız sayfasındaki bağlantıyı.

Çözüm

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin, yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir ise bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine bir istekte bulunun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya tüm sorun giderme işlemi gerekmiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarının tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun nedeni bu düzeltme, seçtiğiniz dil için kullanılamaz.

Bu düzeltmeyi tıklattığınızda gelen değiştirme Ayarları otomatik olarak algıla ayarını engeller algılama ağ ayarları bağlantı. Bu düzeltme, yalnızca Grup ilkesi için <a1>Bağlantılar</a1> sekmesini erişimi engelleyen veya bu ayarı yapılandırmalarını engeller bilgisayarlarda çalışır. Bu düzeltmeyi uyguladıktan sonra ınternet Explorer için aşağıdaki kayıt defteri girdilerini arar:
 • HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Internet Explorer\Control Panel\ConnectionsTab


  Bağlantılar sekmesini gizlemek için <a0></a0>, bu DWORD değeri için 1 olarak ayarlayın.
 • HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Internet Explorer\Control Panel\Autoconfig


  Ayarları otomatik olarak algıla</a0> onay kutusunu devre dışı bırakmak için <a0></a0>, bu DWORD değeri için 1 olarak ayarlayın.

DOSYA BİLGİLERİ

Bu düzeltmenin ingilizce sürümü dosya öznitelikleri (veya daha yenisi) aşağıdaki tabloda listelenir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında saat dilimi sekmesini kullanın.
  Date     Time  Version    Size    File name
  ---------------------------------------------------------
  25-Mar-2004 22:13 6.0.2800.1413  291,840 Inetcpl.cpl
  25-Mar-2004 22:11 6.0.2800.1413 1,340,416 Shdocvw.dll

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 830849 - Last Review: 15 Kasım 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 1.7
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Internet Explorer 6.0 SP1, Ne zaman ne ile kullanilir:
  • the operating system: Microsoft Windows 2000
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbie600sp2fix kbie600presp2fix kbfix kbbug KB830849 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:830849

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com