"0x80830003" chybová zpráva při synchronizaci mobilního zařízení pomocí ActiveSync 2003 Exchange Server

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 830563 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při synchronizaci mobilního zařízení pomocí Exchange ActiveSync v Microsoft Exchange Server 2003 v počítači se systémem Microsoft Internet Security a Acceleration (ISA) Server 2000 Feature Pack 1 synchronizace může selhat a může se zobrazit následující chybová zpráva:
Synchronizace se nezdařila. Pokud problém přetrvává, obraťte se na správce sítě. Kód chyby: 0x80830003

Příčina

Tomuto problému může dojít, pokud nainstalujete ISA Server 2000 Feature Pack 1 a nakonfigurovat server ISA podporu ověřování RSA SecurID namísto zpracování RSA SecurID ověřování pomocí Internet Information Server (IIS). Při změně RSA ověřování služby IIS na ISA Server Exchange ActiveSync selže a mobilní zařízení nelze synchronizovat s serveru Exchange 2003.

Další informace o SecurID RSA z zabezpečení RSA naleznete na následujícím webu:
http://www.rsa.com

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, konfigurace služby IIS zpracovávat ověřování RSA SecurID ActiveSync přenosy. Při ISA Server zpracovává ověřování RSA SecurID ActiveSync provoz, nebude mobilní zařízení synchronizovat, úspěšně pomocí Exchange ActiveSync.
Produkty třetích stran, o nichž se hovoří v tomto článku, jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů. Společnost Microsoft se vám snaží usnadnit získání technické podpory poskytnutím informací o kontaktech na jiné výrobce. Kontaktní informace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Společnost Microsoft neručí za správnost těchto informací o kontaktech.

Vlastnosti

ID článku: 830563 - Poslední aktualizace: 11. ledna 2015 - Revize: 1.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
  • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition na těchto platformách
    • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2000 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kberrmsg kbmobility kbprb KB830563 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:830563

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com