Súbor .pst má iný formát a obmedzenie veľkosti priečinka v programe Outlook 2007 a Outlook 2003

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 830336 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Súhrn

Program Microsoft Office Outlook 2007 a Microsoft Office Outlook 2003 majú oba rôzne formáty a väčšiu povolenú veľkosť pre súbor osobných priečinkov (.pst) než súborov .pst v starších verziách programu Microsoft Outlook. V programe Outlook 2002 a staršom sú súbory .pst vo formáte American National Standards Institute (ANSI), a celková veľkosť je obmedzená na 2 gigabajty (GB).

V predvolenom nastavení sú súbory .pst vo formáte Unicode v programe Outlook 2007 a Outlook 2003. Okrem toho, Celková veľkosť súborov .pst má limit, ktorý je viac než 2 GB limit, ktorý je uložené súbory .pst vo formáte ANSI. Limit pre Unicode súbor .pst v programe Outlook 2007 a Outlook 2003 je predvolene nakonfigurovaný byť 20 GB. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v Microsoft Knowledge Base:
832925 Ako nastaviť limit veľkosti pre oboch (.pst) a súbory (.ost) v programe Outlook 2003
Rovnako ako v predchádzajúcich verziách programu Outlook, Outlook 2003 Internet Message Access Protocol Version 4rev1 (IMAP4) kontá a kontá HTTP používajú súbory .pst, ktoré nepoužívajú formát Unicode. Preto sú súbory .pst pre kontá IMAP a HTTP v programe Outlook 2003 obmedzené na 2 GB. V programe Outlook 2007, Internet Message Access Protocol Version 4rev1 (IMAP4) kontá a kontá HTTP používajú súbory .pst vo formáte Unicode a nie sú obmedzené na 2 GB.

Ďalšie informácie

Ak chcete získať prístup k súboru .pst programu Outlook 2007 alebo Outlook 2003 z iného počítača, ktorý má staršiu verziu programu Outlook nainštalovaný, alebo ak ste nainštalovali program Outlook 2007 alebo Outlook 2003 a rozhodli ho odstrániť a používať program Outlook 2002 alebo starší, je nutné zmeniť súbor .pst späť na formát ANSI. Tak chcete urobiť, postupujte nasledovne:
 1. Spustenie programu Outlook 2007 alebo Outlook 2003.
 2. Na súbor ponuky, kliknite na správa súborov s údajmi, a potom kliknite na tlačidlo pridať.
 3. Kliknite na súboru osobných priečinkov programov Outlook 97-2002 (PST).
 4. Kliknite na tlačidlo OK.
 5. Názov súboru .pst, alebo kliknite na tlačidlo OK a akceptujte predvolený názov.
 6. Kliknite na tlačidlo OK.
 7. Kliknite na tlačidlo Zavrieť.
 8. Kliknite na priečinok zoznam v dolnej časti navigačnej tably.
 9. Na navigačnej table, budete teraz vidieť nový súbor .pst, ktorý ste priradili názov v kroku 5.
 10. Presuňte informácie súboru .pst z existujúcich priečinkov programu Outlook 2007 alebo Outlook 2003 do nového súboru .pst, ktorý ste vytvorili.

  Poznámka Ak máte e-mailové správy alebo iné položky obsahujúce znaky vo formáte Unicode, sa nezobrazí v nový súbor .pst, ktorý ste vytvorili.
Teraz môžete použiť súbor .pst, ktorý ste vytvorili v starších verziách programu Outlook.

Vlastnosti

ID článku: 830336 - Posledná kontrola: 16. novembra 2013 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Office Outlook 2007
 • Microsoft Office Outlook 2003
Kľúčové slová: 
kbinfo kbmt KB830336 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 830336

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com