Registrácia Info Editor (REGEDIT) prepínače príkazového riadka

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 82821
3.10 3.11
WINDOWS
kbenv kbole
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Microsoft Windows verziu operačného systému 3.1 registrácia Informácie Editor (REGEDIT.EXE) môže pomôcť nastaviť shell (pre napríklad Program Manager) a OLE informácie, ale len dokumentácia pre REGEDIT.EXE je v Pomocníkovi systému Windows súbory REGEDIT.POMC a REGEDITV.POMC. Tento článok popisuje prepínače príkazového riadka pre príkaz REGEDIT.EXE.

DALSIE INFORMACIE

Syntax pre príkaz REGEDIT.EXE

REGEDIT [/v|-v] [/s|-s] <FILENAME>
				

<filename></filename>

To je.REG vo formáte súboru, ktoré môžu byť vyrobené s uložiť Registrácia súboru príkaz v ponuke Súbor regedit.EXE v pokročilom režim.

[/ v|-v]

Tento prepínač otvorí REGEDIT.EXE v rozšírenom režime, kde registrácia databáza sa zobrazí stromovú štruktúru (podobá na okno strom v systéme Windows 3.1 Správca súborov). Akákoľvek časť databázy môže byť upravovaný.

[/ s|-s]

Ak názov súboru je zadaný v príkazovom riadku, tento prepínač použije Potlačiť všetky informačné dialógové okná, ktoré by za normálnych okolností zobrazí. Je to užitočné, ak inštalačný program aplikácie chce spustiť REGEDIT.EXE s.REG súbor, ale nechce používateľ byť zmätení všetky dialógové okná, ktoré sú zobrazené.

Syntax pre prepínače

Buď "/" alebo "-" sa môžu znamenať voliteľné prepínače. V Prepínače možno kombinovať (napríklad - vs) a napísali buď veľké alebo malé. Nerozpoznaný prepínače sa ignorujú.

Vlastnosti

ID článku: 82821 - Posledná kontrola: 10. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Kľúčové slová: 
kbmt KB82821 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:82821

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com