Registrácia Info Editor (REGEDIT) prepínače

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 82821
3.10 3.11
SYSTÉM WINDOWS
kbenv kbole
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Súhrn

Microsoft Windows operačný systém Windows 3.1 RegistrationInformation Editor (REGEDIT.EXE) môže pomôcť nastaviť prostredia (napríklad Program Manager) a informácií OLE, ale iba documentationfor REGEDIT.EXE je v súbore Pomocníka systému Windows, REGEDIT.HLP a REGEDITV.HLP.V tomto článku sa opisujú prepínače REGEDIT.EXE.

Ďalšie informácie

Syntax pre príkaz REGEDIT.EXE

REGEDIT [/v|-v] [/s|-s] <FILENAME>
				

<FILENAME></FILENAME>

Je to.REG vo formáte súboru, ktorý môže vzniknúť s príkazom ponuky Súbor regedit SaveRegistration súbor.EXE v advancedmode.

[/ v| v]

Tento prepínač sa otvorí REGEDIT.EXE v rozšírenom režime, kde registrationdatabase sa zobrazí v stromovej štruktúre (podobný strom windowin Windows 3.1 File Manager). Je možné upraviť žiadne z databázy.

[/ s| s]

Ak je názov súboru v príkazovom riadku, prepínač je usedto potlačiť všetky informatívne dialógové okná, ktoré by normálne bedisplayed. Je to užitočné, keď sa inštalačný program pre applicationwants spustiť REGEDIT.EXE s.REG súbor, ale nechce theuser byť zlý, žiadne dialógové okná, ktoré sú zobrazené.

Syntax pre prepínače

Buď "/" alebo "-" možno znamenať voliteľné prepínače. Theswitches možno kombinovať (napríklad - vs) a zadať eitheruppercase alebo malými písmenami. Nerozpoznaná prepínače ignorujú.

Vlastnosti

ID článku: 82821 - Posledná kontrola: 22. decembra 2014 - Revízia: 3.0
Kľúčové slová: 
kbmt KB82821 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 82821

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com