Soubor WSSWiz.exe přestane reagovat při spuštění Project Server 2003

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 827400 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při spuštění Microsoft Office Project Server 2003 soubor WSSWiz.exe přestane reagovat a zobrazí chybová zpráva podobná následující:
Aplikace vygeneroval výjimku, která by nebyla zpracována. Id procesu = 0xbf4 (3060) podprocesu id = 0x174 (372). Klepněte na tlačítko OK můžete aplikaci ukončit. Klepněte na tlačítko Storno ladění aplikace.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nespouštějte soubor WSSWiz.exe přímo. Místo toho použít Autorun program. Postupujte takto:
  1. Vložit Project Server 2003 CD.
  2. Klepněte na odkaz Microsoft Windows SharePoint Services a potom klepněte na odkaz Průvodce konfigurací služby Windows SharePoint.

    Tento odkaz spustí soubor WSSWiz.exe ale předtím tak zkontroluje, pokud je nainstalována služba Windows SharePoint Services.
Poznámka: Před spuštěním souboru WSSWiz.exe musí být nainstalována služba Windows SharePoint Services.

Vlastnosti

ID článku: 827400 - Poslední aktualizace: 28. prosince 2014 - Revize: 1.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Project Server 2003
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbstartprogram kbstoprespond kberrmsg kbprb KB827400 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:827400

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com