Konfigurace inkoustové tiskárny HP pro použití s Virtual PC for Mac

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 825527 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

ÚVOD

Tento článek popisuje, jak nastavit inkoustové tiskárny HP USB kompatibilní pro použití Connectix Virtual PC for Mac verze 5 a 6 a Microsoft Virtual PC for Mac verze 6.1.

Další informace

Jak konfigurovat Virtual PC pro tisk USB

Virtual PC podporuje tisk do většiny typů tiskáren ve většině hostované operační systémy. HP, inkoustové tiskárny USB vyžadují vytisknout pomocí ovladače tiskárny, které jsou dodány s tiskárnou. Chcete-li používat tisk USB, je třeba použít kabel USB připojení tiskárny k počítači Macintosh. Potom je nutné nakonfigurovat Virtual PC USB připojení k tiskárně pomocí virtuálního počítače. Chcete-li to provést, postupujte takto:
  1. Spustíte emulátor Virtual PC.
  2. Klepněte na tlačítko Nastavení v Seznam virtuálních PC Dialogové okno.
  3. Klepněte na tlačítko USB.
  4. Klepnutím vyberte Povolit USB Zaškrtávací políčko.
  5. Klepnutím zaškrtněte políčko pro USB tiskárnu, kterou chcete použít.
  6. Klepněte na tlačítko OK.
  7. Pokud je spuštěna virtuálního počítače, restartujte virtuálního počítače.
Poznámka: Povolíte-li USB Virtual PC for Mac, tiskárna použije virtuální port USB virtuálního počítače. Je spuštěn virtuální počítač, tiskárna není k dispozici pro operační systém Macintosh. Pokud operační systém Macintosh se pokusí použít tiskárnu se spuštěným systémem Windows virtuálního počítače, operačního systému Macintosh se chová jako tiskárna fyzicky odpojen a vygeneruje chybovou zprávu.

Počítače Macintosh obvykle automaticky obnoví kontrolu nad tiskárnou při zavření okna virtuálního počítače nebo při ukončení aplikace Virtual PC. V některých případech tiskárna nemusí v operačním systému Macintosh po vydání Virtual PC tiskárny. Pokud k tomuto problému dochází, vypněte fyzická tiskárna, odpojte kabel USB, jeho, zapněte tiskárnu a pak připojte tiskárnu k hostitelskému počítači.

Jak nastavit hostovaného operačního systému

Postup nastavení tiskárny USB v systému Windows pro virtuální počítač je stejný jako postup fyzického počítače. Máte-li disk CD dodané s tiskárnou, postupujte podle pokynů dodaných s diskem CD-ROM. Pokud jste stáhli ovladač od výrobce tiskárny, postupujte podle pokynů dodaných s ovladačem. Ujistěte se, že přesně postupujte podle pokynů výrobce. Pořadí provedení kroků může být rozhodující.

Produkty třetích stran popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu nebo spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 825527 - Poslední aktualizace: 20. května 2011 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Virtual PC for Mac 6.1 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbprint kbhowto kbmt KB825527 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:825527

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com