ID článku: 824684 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Súhrn

Tento článok uvádza štandardnú terminológiu, ktorá definuje softvérových aktualizácií pre služby Windows Update a Microsoft Update.

Ďalšie informácie

Spoločnosť Microsoft používa tieto štandardnej terminológie na popis aktualizácií softvéru:
 • Kritická aktualizácia

  Definícia: Široko uvoľní opravu špecifického problému, ktorý rieši chybu kritická, non-súvisiacich s bezpečnosťou.
 • Aktualizáciou definícií

  Definícia: Široko prepustený a častým aktualizáciu softvéru, ktorá obsahuje prírastky databázy definícia výrobku. Definícia databázy sa často používajú na detekciu objektov, ktoré majú špecifické atribúty, škodlivý kód, phishingové stránky alebo nevyžiadanú poštu.
 • Ovládač

  Definícia: Softvér, ktorý kontroluje vstupné a výstupné zariadenia.
 • Balík feature pack

  Definícia: Nová funkcionalita produktu ktorá sa najskôr distribuuje mimo kontextu vydania produktu a ktorá je zvyčajne súčasťou ďalšieho vydania úplného produktu.
 • Aktualizácia zabezpečenia

  Definícia: Široko uvoľní opravu výrobkovo, bezpečnostné zraniteľnosti. Nedostatočné zabezpečenie je hodnotené podľa ich závažnosti. Hodnotenie závažnosti je uvedený v bulletin o zabezpečení od spoločnosti Microsoft hodnotí ako kritická, dôležitá, Stredná alebo nízka.

  Ďalšie informácie: aktualizácie zabezpečenia spoločnosti Microsoft sú k dispozícii pre zákazníkov k stiahnutiu a sú sprevádzané dva dokumenty: bulletin o zabezpečení a článok databázy Microsoft Knowledge Base. Ďalšie informácie o formáte článkov databázy Microsoft Knowledge Base pre aktualizácie zabezpečenia spoločnosti Microsoft, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
  824689 Charakteristika formátu článkov databázy Microsoft Knowledge Base aktualizáciami zabezpečenia spoločnosti Microsoft
 • Balík Service pack

  Definícia: A testovaná kumulatívna skupina všetkých rýchlych opráv, aktualizácií zabezpečenia, kritických aktualizácií a aktualizácií. Navyše balíky service pack môžu obsahovať ďalšie opravy problémov, ktoré sa nájdu interne od vydania produktu. Balíky Service Pack môj obsahovať aj obmedzený počet zmien vyžiadaných zákazníkmi dizajnu alebo funkcií.
 • Nástroj

  Definícia: Pomôcka alebo funkcia, ktorá pomáha dokončiť úlohy alebo skupiny úloh.
 • Aktualizácia

  Definícia: Široko uvoľní opravu špecifického problému. Aktualizácia rieši chybu nekritické, non-súvisiacich s bezpečnosťou.
 • Súhrnná aktualizácia

  Definícia: A testovaná kumulatívna skupina rýchlych opráv, aktualizácií zabezpečenia, kritických aktualizácií a aktualizácií, ktoré sú zabalené spolu pre jednoduché nasadenie. Súhrn všeobecne zameriava na špecifickú oblasť, ako sú napríklad zabezpečenie alebo súčasť produktu, ako je napríklad Internet Information Services (IIS).

Odkazy

Ďalšie informácie o tom, ako Microsoft opravuje softvér po jeho vydaní, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite Microsoft TechNet:
http://technet.Microsoft.com/en-us/library/cc184906.aspx

Vlastnosti

ID článku: 824684 - Posledná kontrola: 22. mája 2014 - Revízia: 4.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Customer Service and Support Information
Kľúčové slová: 
kmcustomerservice kbpubtypekc kbinfo kbmt KB824684 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 824684

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com