Як налаштувати ліміту пам'яті для спільних папок в Exchange 2003

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 823144 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки


У цій статті описано настроювання онлайнове пул носіїв ліміти на спільну каталог вхідних повідомлень магазинів та окремих спільних папок в Exchange 2003. Як правило, граничний розмір пул носіїв поштових скриньок на спільні папки не є серйозною проблемою тому, що протокол IMAP, які надсилаються до спільних папок зазвичай текстових повідомлень. Однак, якщо ваша організація використовує спільні папки регулярно, особливо для онлайнове пул носіїв елементів із вкладеннями або підписатися на групи новин Інтернету, ви можете налаштувати ліміту пам'яті для спільних папок на додаток до налаштування обмеження пул носіїв поштових скриньок поштових скриньок.

Вимоги

У цьому списку описано рекомендоване устаткування, Підтримка програмного забезпечення, Мережева інфраструктура та пакетів оновлень, що вам потрібно:
 • Microsoft Windows 2000 Server з пакетом оновлень 3 (SP3) або Microsoft Windows Server 2003
 • Служба Microsoft Active Directorydirectory
 • Exchange Server 2003
У цій статті передбачається, що ви вже знайомі з такими темами:
 • Системного диспетчера Exchange
 • Розміри поштової скриньки, що вимагають ваші користувачі

Планування спільної папки меж

Якщо ви плануєте використовувати спільні папки регулярно, корпорація Майкрософт рекомендує, що ви розглянути питання про максимальний розмір цих папок і потім реалізувати межі, перш ніж зробити папки доступні для користувачів. Цей порядок має важливе значення для ряду причин:
 • MAPI клієнтів, таких як Microsoft Outlook можна використовувати тільки дерева загальних папок за промовчанням. Цього дерева загальних папок асоціюється з пул носіїв загальних папок за промовчанням у першій групі онлайнове пул носіїв, який створюється на кожному з Exchange 2003. За бажанням спільних папок бути доступною через MAPI, вам доведеться обмежити себе до однієї пул носіїв загальних папок для кожного сервера.
 • Хоча Exchange 2003 Enterprise Edition видаляє 16 гігабайт (ГБ) ліміт на ім’я поштової скриньки магазин, існують практичні обмеження під Вільний час резервного копіювання та відновлення баз даних. корпорація Майкрософт рекомендує використовувати 50 ГБ ліміту (приблизно) для окремої поштової скриньки магазину.
 • Спільні папки часто використовуються як архівів. Таким чином, вони часто заповнити в кінцевому підсумку якщо елементи керування реалізуються.
 • Можна настроїти політики терміну інтерактивні елементи на спільних папок, щоб видалити протокол IMAP, які старші, ніж певного віку. Однак, ця процедура не є доцільним для певних видів спільні папки, типу як папки, які зберігають контактну інформацію.
 • Ви можете налаштувати межі типовий спільної папки, що використовується для простих повідомлень до 20 мегабайт (МБ) і обмеження на архіву каталог вхідних повідомлень до 100 МБ. Тим не менш, ви не можете налаштувати межі каталог вхідних повідомлень контактів (щоб простір необмежений).
 • Як граничний настроювання спільної папки ліміти на спільних папок. Однак, можна настроїти індивідуальні спільної папки обмеження для перевизначення меж, які ви встановили на магазину.
 • Щоб виконати на місці відновлення, корпорація Майкрософт рекомендує, що ваші диски мають принаймні як багато вільного простору як розмір бази даних сам плюс 10 відсотків. Наприклад, базу даних 35 ГБ працює на 80 ГБ розділу.
 • Пам'ятати, що Вільний час онлайнове пул носіїв видалених елементів також впливає на розмір пул носіїв поштових скриньок спільних папок, тому, що предмети є не вилучає протокол IMAP остаточно поки після того, як минув Вільний час онлайнове пул носіїв видалених елементів.

Як встановити межі державних магазинах папки

Можна встановити обмеження на спільну каталог вхідних повідомлень магазинах ніж процедури, які використовуються для обмеження пул носіїв поштових скриньок поштових скриньок, тому що не можна встановити Забороняють відправити налаштування на спільну каталог вхідних повідомлень використовується дещо інша процедура.
 1. І натисніть кнопку почати, програми, пункти до Сервера Microsoft Exchangeі виберіть команду System Manager.
 2. На лівій панелі розширити ієрархії Exchange 2003, поки знайдете в сервери контейнер.

  Відобразити Адміністративні групи контейнер, контейнер сервери знаходиться в стадії відповідні адміністративні групи.
 3. Деталізувати в сервери контейнер, виберіть розділ сервер, на якому пул носіїв загальних папок, який потрібно налаштувати та в області праворуч двічі клацніть групу онлайнове пул носіїв.
 4. Клацніть правою кнопкою миші пул носіїв загальних папок, який потрібно настроїти, виберіть пункт Властивостіта відкрийте вкладку межі .
 5. Під онлайнове пул носіїв межінатисніть, щоб вибрати один або всі такі прапорці:
  1. Питання попередження в: встановіть цей прапорець, щоб попередити користувачів, які мають спільну каталог вхідних повідомлень власника або каталог вхідних повідомлень контактів ролей, що спільній папці перевищив своєї межі. Однак, спільних папок продовжує функціонувати.
  2. Заборони пост в: встановіть цей прапорець, щоб запобігти нові протокол IMAP будуть опубліковані до папки, якщо папці сягає розмір, який ви вкажете.
  3. Максимальний розмір елементів: встановіть цей прапорець, щоб ніхто від розміщення повідомлень, більших за певного розміру, незалежно від того, як повний каталог вхідних повідомлень.

   Примітка. Введіть значення розміру (Кбайт) для більшості спільних папках, розміщених в цьому магазині. Наприклад, введіть 20000 КБ для обмеження протокол IMAP на основі спільної папки та типу 100 КБ для параметра максимальний розмір елементів .
 6. Можна настроїти параметри попередження, клацніть потрібний попереджувальних повідомлень, які будуть створені у вікні попередження протокол IMAP інтервал часу, або натисніть кнопку настроїти.
 7. Кнопку корегувати, клацніть на день у лівій колонці і Вільний час у верхньому ряду, або натисніть та утримуйте кнопку миші, як ви розгортки через проміжки часу.

  Примітка. Налаштувати розклад для відображення в годину слоти або в слоти 15 хвилин, виберіть відповідний параметр під Докладне подання елементів.
 8. Кнопку корегувати, натисніть кнопку ОК , після того, як налаштувати інтервал разів попереджувальні протокол IMAP.
 9. Якщо ви хочете повний контроль над бази даних розмірів, настроювати тримати видалені елементи (днів) параметр 0 (нуль). В іншому випадку, корпорація Майкрософт рекомендує, що ви настроювати цей параметр для семи днів. Видалені елемент утримання Вільний час є більш важливим на спільні папки, де елементи видаляються відразу і не надсилаються до папки Видалені».
 10. Після завершення настроювання спільної папки онлайнове пул носіїв обмеження, натисніть кнопку ОК.

Як встановити межі окремих спільних папок

Ви можете налаштувати межі окремих спільних папок у папці, яка спільну каталог вхідних повідомлень пул носіїв для перевизначення обмеження сховища:
 1. І натисніть кнопку почати, програми, пункти до Сервера Microsoft Exchangeі виберіть команду System Manager.
 2. На лівій панелі розширити ієрархії Exchange 2003, поки знайдете в сервери контейнер.

  Відобразити Адміністративні групи контейнер, контейнер сервери знаходиться в стадії відповідні адміністративні групи.
 3. деталізувати до сервери контейнер, пункт сервер, на якому пул носіїв загальних папок, який потрібно настроїти і двічі клацніть групу онлайнове пул носіїв у правій області.
 4. Розгорніть пул носіїв загальних папок, який потрібно настроїти і натисніть кнопку Спільні папки.

  У правій області відобразиться список спільних папках розташованих на вибрану спільних папок.
 5. Двічі клацніть спільну каталог вхідних повідомлень, яку потрібно настроїти а потім відкрийте вкладку межі .

  За промовчанням установлено прапорець сценарій виконання громадського онлайнове пул носіїв за промовчанням і обмеження — відкрите пул носіїв них затінено через один.
 6. Зніміть прапорець поруч із пунктом сценарій виконання громадського зберігати значення за промовчанням а потім настройте такі параметри до межі (у КБ), що вимагається на цю спільну папку:
  • Питання попередження в
  • Забороняють пост
  • Максимальна елемент
 7. Якщо ви хочете зробити це, клацнувши зніміть прапорець сценарій виконання громадського зберігати значення за промовчанням у розділі Видалення настройок можна настроїти різні параметри для видалених елементів цього загальнодоступне пул носіїв.
 8. Натисніть кнопку ОК.
Exchange 2003 SP2, під Вільний час створення дитина спільної папки всередині батько спільної папки, онлайнове пул носіїв межі дочірньої теки не автоматично успадковані від батьківської папки. Єдиний спосіб керувати граничний розмір пул носіїв поштових скриньок папок дитини є батьківську каталог вхідних повідомлень правою кнопкою миші, виберіть пункт Усі завдання, виберіть настройки керування, виберіть пункт настройкиа потім виберіть онлайнове пул носіїв межі. Потім від батьківського об'єкта, обмеження розміру також поширюється на всі папки дитиною всередині батьківської папки.

Про підтвердження, що автоматична інсталяція ліміту пам'яті для спільної папки правильно

Щоб підтвердити, що настроювання спільної папки межі правильно:
 1. Змінити розклад попередження generate постійно працювати на спільних папок.
 2. Змінити дозволи на спільну каталог вхідних повідомлень тест, так, що тільки можна додавати елементи до що спільній папці.
 3. увійти до Outlook як самого себе а потім додати повідомлень і вкладень до спільних папок, поки не з'явиться попереджувальні протокол IMAP.

  Примітка. Це може бути до 15 хвилин після того, як ви додати протокол IMAP або вкладення, перш ніж ви отримали протокол IMAP з попередженням.
 4. Додати протокол IMAP з вкладеннями, яке перевищує граничний розмір.

  Ці протокол IMAP не вдалося зберегти до папки.
Якщо ви йдете вище заборони пост обмеження, будь-які протокол IMAP, які надсилаються до спільних папок повертаються причин неможливості доставки. Після того, як ви підтвердіть обмеження пул носіїв поштових скриньок спільної папки, використовувати ту ж процедуру для підтвердження обмеження на спільну каталог вхідних повідомлень, де ви встановите індивідуальних лімітів.

Для перевірки розміру папки в Outlook:
 1. увійти до на клієнтському комп'ютері із Outlook.
 2. У стовпці список папок розширити Спільні папки, клацніть правою кнопкою миші Всіх загальних папокі виберіть пункт Властивості.
 3. Відкрийте вкладку загальні і натисніть кнопку Розмір папки.
Для перевірки папки розмірів у Системному диспетчері Exchange, виберіть Спільні папки під папки спільне пул носіїв<b00> </b00> (Ім'я _ сервера)на лівій панелі. Спільні папки, що відбулася в цей магазин, їх розмір і кількість елементів, які вони містять відображаються у правій області.

Примітка. Після того, як ви Перевірте що межі, скидання попереджень розклад generate.


Як керувати граничний розмір пул носіїв поштових скриньок дитини папок під Вільний час створення дитини спільної папки всередині батьківського спільної папки

Exchange 2003 SP2, під Вільний час створення дитини спільної папки всередині батьківського спільної папки, онлайнове пул носіїв межі дочірньої теки буде не автоматично успадкована від батьківської папки. Єдиний спосіб керувати граничний розмір пул носіїв поштових скриньок папок дитини є батьківську каталог вхідних повідомлень правою кнопкою миші, виберіть пункт Усі завданняклацніть Керування параметрами, натисніть кнопку змінити параметрита натисніть кнопку ліміту пам'яті для. Потім від батьківського об'єкта, обмеження розміру також поширюється на всі папки дитиною всередині батьківської папки.Виправлення неполадок

Якщо настроїти онлайнове пул носіїв межі, пам'ятайте, що спільної папки меж вимірюється Кбайт а не в МБ. Якщо ви не зробите це розходження, ви можете встановити обмеження на спільну каталог вхідних повідомлень до 100 КБ замість 100000 КБ. Крім того, пам'ятайте, що попереджають протокол IMAP зазвичай створюються тільки один раз на день, а не відразу.

Посилання

Щоб отримати додаткові відомості про настроювання онлайнове пул носіїв межі в Exchange 2003 побачити Exchange Server 2003 Resource Kit і Exchange Server 2003 допомогти.

Додаткові відомості

Нижче керуючись виправлення неполадок майстер допоможе неполадок спільних папок реплікації для Exchange Server 2003.

Властивості

Номер статті: 823144 - Востаннє переглянуто: 8 січня 2014 р. - Редакція: 3.0
Застосовується до:
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
Ключові слова: 
kbhowtomaster kbmt KB823144 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 823144

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com