Podřízené objekty ve složce nedědí oprávnění očekávaným způsobem při použití nástroje Xcacls.exe s přepínačem /E

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 822790 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při použití nástroje Xcacls.exe s přepínačem /e připojit oprávnění složky s podřízenými objekty podřízené objekty pravděpodobně není dědí oprávnění podle očekávání, přestože podřízené objekty mají nastaven příznak dědičnosti. Navíc při pokusu o zobrazení oprávnění složce zobrazí chybová zpráva:
Oprávnění FolderName jsou nesprávně seřazena, což může způsobit, že některé položky být neúčinné. Stisknutím klávesy chcete pokračovat a oprávnění seřadit správně nebo Storno obnovte oprávnění.

Příčina

Pomocí přepínače /e nelze použití nástroje Xcacls.exe připojit oprávnění složky, jejíž podřízené objekty mají nastavit příznak dědičnosti. Tato konkrétní funkce nástroje Xcacls.exe je kompatibilní se systémem Windows 2000. Problém může nastat například při změnit oprávnění složky, která obsahuje podřízené objekty, které mají nastaven příznak dědičnosti pomocí příkazového řádku následující příkaz:
xcacls folder_name /e /g user_name: permission /y

Řešení

Aktualizované verze Xcacls nástroj Xcacls.vbs, je k dispozici od společnosti Microsoft. Použít Xcacls.vbs k úpravě oprávnění systému souborů NTFS na soubory a složky. Chcete-li získat Xcacls.vbs, obraťte se na odbornou. Na webu služby Stažení softwaru je k dispozici ke stažení následující soubor:


Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download the XCacls_Installer.exe package now.

Poznámka: Pouze nainstalovat a používat Xcacls.vbs v počítači se systémem Windows 2000. Xcacls.vbs není lokalizována a není podporován společností Microsoft.

Další informace

Další informace o použití nástroje Xcacls.exe měnit oprávnění NTFS v systému Windows 2000 klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
318754Úprava oprávnění v systému souborů NTFS pomocí nástroje Xcacls.exe (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Vlastnosti

ID článku: 822790 - Poslední aktualizace: 30. října 2006 - Revize: 3.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbprb KB822790 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:822790

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com