Kuidas installida või parandada ja installige uuesti Office 2003 programmid ja funktsioonid

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 821593 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Selle artikli Microsoft Office 2000 kohta käiva versiooni vt 264625.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sellel veebilehel

Kokkuvõte

Käesolevas artiklis kirjeldatakse, kuidas installida või kuidas remont ja Installige üksikute programmid ja Microsoft Office 2003 funktsioonid.

Selles artiklis olev teave on saadaval ka Microsoft Office'i spikker. Juhiste saamiseks selle teabe kuvamiseks Aidata, vaadake jaotisest "Viited".

Lisateave

Kasutage teavet käesolevas jaos installimiseks või parandamiseks ja uuesti üksikuid funktsioone rakenduses Office 2003.

Kuidas installida üksikuid funktsioone rakenduses Office 2003

Üldiselt, kui proovite esimest funktsiooni, mis pole installitud, installib Office 2003 funktsioon automaatselt. Näiteks, kui te käsk Too välised andmed kohta ning Andmed menüü Microsoft Office Excel 2003 ja seejärel klõpsate nuppu Käivita andmebaas PäringMicrosoft Query ei installita automaatselt.

Kui ka soovitud funktsiooni ei installitud automaatselt Office 2003, järgige neid samme:
 1. Sulgege kõik programmid.
 2. Klõpsake nuppu Algus, ja seejärel klõpsake nuppuJuhtpaneel.
 3. Topeltklõpsake Programmide lisamine või eemaldamine, klõpsake nuppuMicrosoft Office 2003, ja seejärel klõpsake nuppuMuutus.
 4. Aastal ning Microsoft Office 2003 häälestus dialoog Klõpsake loendiboksis Lisa või eemalda funktsioone, ja seejärel klõpsake nuppuJärgmise.
 5. Märkige ruudud komponentide et teil tahan installida.
 6. Märkige selle Valige eelnevalt kohandamine rakendused ruut ja klõpsake siis nuppuJärgmise.
 7. Toode, mida soovite kohandada, klõpsake nuppu Laienda ning funktsiooni nimi ja seejärel klõpsake installi vasakul ikooni et sa tahad. Näiteks, kui soovite eemaldada funktsiooni, seadke seePole saadaval. Kui soovite funktsiooni kohe installida, klõpsake nuppuKäita minu arvutist, või klõpsake Paigaldatud esimese Kasutamine Kui soovite funktsiooni installida, kui seda taotletakse selle esimest korda.
 8. Kui olete lõpetanud, muutes paigaldamise riigid, klõpsakeVärskendus.

Kuidas parandada või uuesti installida Office'i programmid

See protseduur avastab ja lahendab probleemid, mis on seotud installitud Microsoft Office'i programmidega, näiteks registri seadeid ja kadunud installifailid. See protseduur ei paranda isiklikke faile, nagu näiteks töölehtede või mallide.

Järgmised kaks meetodid kirjeldavad kaks võimalust et saate avastamise ja parandamise tööriist Avasta ja paranda probleemid installitud programmid.

1. Meetod: Run Avasta ja paranda menüüs Spikker

 1. Kohta ning Abi igas Office'i programmis menüü Klõpsake nuppu Avastamine ja parandamine.
 2. Klõpsake nuppu Algus.
Märkus Programmi otseteede taastamiseks on Algus menüü, Veenduge, et selle Taasta parandamise ajal Minu otseteed Märkige ruut on valitud.

2. Meetod: Käivitage avastamise ja parandamise tööriist programmide lisamine või eemaldamine

 1. Klõpsake nuppu Algus, ja seejärel klõpsake nuppuJuhtpaneel.
 2. Topeltklõpsake Programmide lisamine või eemaldamine, klõpsake nuppuMicrosoft Office 2003, ja seejärel klõpsake nuppuMuutus.
 3. Aastal ning Microsoft Office 2003 häälestus dialoog Klõpsake loendiboksis Uuestiinstallimiseks või parandamiseks, ja seejärel klõpsake nuppuJärgmise.
 4. Klõpsake kas Installige Office võiAvasta ja paranda vead toote Office installitud, ja siis Klõpsake nuppu Paigaldada.
Märkus Kui otsustate Avasta ja paranda Microsoft probleeme Office'i install, märkige selle Taasta mu menüü Start Otseteed ruudu märkimisel saate taastada oma Microsoft Office otseteed

Viited

Lisateavet kuidas installida või eemaldada Üksikud funktsioonid Microsoft Office'i nuppu Microsofti toote nimi Abi kohta ning Abi menu tüüp Paigaldada või üksikute komponentide eemaldamine Abimeest või vastus Viisard ja klõpsake nuppu Otsi hotelle teemade vaatamiseks tagasi.

Atribuudid

Artikli ID: 821593 - Viimati läbi vaadatud: 25. aprill 2013 - Redaktsioon: 2.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
 • Microsoft Office ? profiväljaanne, 2003
 • Microsoft Office Outlook 2003
 • Microsoft Office PowerPoint 2003
 • Microsoft Office ? väikeettevõtete väljaanne, 2003
 • Microsoft Office ? baasväljaanne, 2003
 • Microsoft Office Access 2003
 • Microsoft Office Publisher 2003
Märksõnad: 
kbrepair kbsetup kbinfo kbmt KB821593 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 821593

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com