Při hledání klipů v dokumentu Office během relace Terminálové služby se zobrazí chybová zpráva "Nedostatek paměti"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 821257 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při hledání klipů v dokumentu Microsoft Office (v nabídce Vložit přejděte na příkaz obrázek a pak klepněte na příkaz Klipart) během relace Terminálové služby Microsoft systému Windows 2000 obdržet následující chybovou zprávu:
Galerie médií
Nedostatek paměti. Zkuste ukončit ostatní aplikace nebo restartování počítače.
Je k dispozici k dokončení této operace není dostatek úložiště.
Kód chyby 0x8007000E
Ve výsledcích hledání jsou vráceny žádné klipy Přestože obsahuje Galerie klipů, které odpovídají kritériím hledání. V důsledku toho nelze vložit klip do dokumentu Office.

Příčina

K tomuto problému může dojít, pokud platí obě následující podmínky:
 • Připojit k Windows 2000 Service Pack 4 (SP4) - založené počítač spuštěním Terminálové služby systému Windows 2000 z klienta Terminálové služby.

  - a -
 • Přihlášení k terminálovému serveru jako uživatel, který není členem skupiny Administrators.
K tomuto problému dochází z důvodu změn v nastavení zabezpečení provedené Terminálová služba v systému Windows 2000 SP4, které mají vliv na funkčnost součásti rozhraní Remoting v Microsoft Data Access Components (MDAC). Další informace o nových nastavení zabezpečení, které byly zavedeny v systému naleznete "Další informace" v tomto článku.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro" v tomto článku.

Řešení

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Není-li tato část uvedena, vyžádejte si tuto opravu hotfix od oddělení služeb zákazníkům a podpory společnosti Microsoft.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Anglická verze této opravy hotfix má následující nebo vyšší atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Version   Size   File name
  ----------------------------------------------------
  20-Jun-2003 18:54 2.53.6203.0 192,784 Msdaps.dll
Poznámka: Pokud používáte MDAC verze 2.7 Service Pack 1 (SP1) v počítači se systémem Windows 2000 SP4 obraťte PSS získat MDAC 2.7 SP1 verze této opravy hotfix.

Anglická verze této opravy hotfix má následující nebo vyšší atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Version    Size   File name
  -----------------------------------------------------
  16-Jul-2003 15:13 2.71.9031.52 188,416 Msdaps.dll
MDAC verze 2.8 také řeší tento problém. Informace o tom, jak stáhnout a nainstalovat MDAC verze 2.8 naleznete na následujícím webu:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=6c050fe3-c795-4b7d-b037-185d0506396c&DisplayLang=en

Další informace

"Vytvořit globální objekty" uživatel vpravo (funkce SeImpersonatePrivilege) je nové nastavení zabezpečení pro Terminálové služby systému Windows 2000, která byla poprvé zahrnuta v systému Windows 2000 SP4 zvýšit zabezpečení. Toto uživatelské právo je vyžadováno pro uživatelský účet v relaci Terminálové služby vytvářet globální objekty.

Další informace o nastavení zabezpečení, které jsou zavedeny v systému, včetně uživatelské právo "Vytvoření globálních objektů" klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
821546Přehled "zosobnění klienta po ověření" a "Vytvoření globální objekty" nastavení zabezpečení

Vlastnosti

ID článku: 821257 - Poslední aktualizace: 10. května 2007 - Revize: 8.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office 2003, All Editions na těchto platformách
  • the operating system: Microsoft Windows 2000 SP4
 • Microsoft Office XP na těchto platformách
  • the operating system: Microsoft Windows 2000 SP4
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbtshoot kberrmsg kbpending kbbug KB821257 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:821257

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com