Po vypnutí panelu jazyků v systému Windows XP nelze zapnout jej zpět

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 819783 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Pokud vypnete panel jazyků (pravým tlačítkem myši klepněte na jazyk panel a pak klepněte na tlačítko Zavřít panel jazyků) v systému Windows Počítač se systémem XP, nebude pravděpodobně možné zapnout jazyk pruhu zpět na.

Příčina

Tento problém může nastat, pokud máte nastavení Zásady skupiny který brání v přístupu k Ovládacích panelech systému Microsoft Windows XP. Podle Design, musíte mít přístup do ovládacího panelu na jazyk panel.

Řešení

Informace o aktualizaci Service pack

Řešení Tento problém získat nejnovější aktualizaci service pack pro systém Microsoft Windows XP. Pro Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
322389 Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro systém Windows XP

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze problém popsaný v tomto článku. Použití této opravy hotfix pouze u systémů, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud není přísně tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix je k dispozici ke stažení, je sekce "Hotfix stažení k dispozici" v horní části tohoto článku. Pokud tento oddíl není uveden, obraťte se na podporu a služby zákazníkům společnosti, jak získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud nastanou další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně vytvořit samostatnou žádost. Výdaje na technickou podporu se bude u dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit určitou konkrétní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "Hotfix stažení k dispozici" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix je k dispozici. Pokud váš jazyk není uveden, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Anglické verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo novější), jsou uvedeny v v následující tabulce. Data a časy těchto souborů, které jsou uvedeny v Koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru, je převést na místní čas. Chcete-li najít rozdíl mezi místním časem a časem UTC naleznete, použijte na Časové pásmo Karta v nástroji data a času v ovládacím prvku Panel.
  Date     Time  Version    Size   File name
  -----------------------------------------------------
  28-May-2003 15:33 5.1.2600.1226 183,296 Msutb.dll 
				

Po nainstalování opravy hotfix, můžete vytvořit Zásady skupiny nastavení uživatelům zabránit v zavřením panelu jazyků.

Prohlášení

Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro". Tento problém byl poprvé opraven v aplikaci Microsoft Windows XP Service Pack 2.

Jak potíže obejít

Chcete-li na panelu jazyků, postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko Spustita klepněte na tlačítkoOvládací panely.
 2. Klepněte na tlačítko Datum, čas, jazyk a místní Možnosti.
 3. Klepněte na tlačítko Místní a jazykové Možnosti.
 4. Klepněte Jazyky a potom na kartuPodrobnosti.
 5. V Nastavení karta, klepněte na tlačítkoPanel jazyků.
 6. Klepnutím vyberte Zobrazit panel jazyků na plocha Zaškrtněte políčko a klepněte na tlačítko OK.
 7. Klepněte na tlačítko OK Zavřete Text Služby a vstupní jazyky Dialogové okno.
Po instalaci opravy hotfix, která je popsána v Části "Řešení" tohoto článku, můžete nakonfigurovat registr nastavení uživatelům můžete zabránit vypnutím panelu jazyků. K tomu, postupujte takto
 1. Klepněte na tlačítko Spustit, klepněte na tlačítko Spustit, Typ regedit v Otevřít pole a pak Klepněte na tlačítko OK.
 2. Vyhledejte a klepněte na následující klíč registru:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft
 3. V Upravit příkazNovýa klepněte na tlačítko Klíč.
 4. Typ MSCTF, a stiskněte klávesu ENTER.
 5. Klepněte pravým tlačítkem myši nový MSCTF přejděte na klíčNovýa klepněte na tlačítko Hodnota DWORD. TypDisableCloseButton, a pak stiskněte klávesu ENTER.
 6. Poklepejte DisableCloseButton položka, Typ 1 v Hodnota dat pole a pak Klepněte na tlačítko OK.

Další informace

Další informace o použití panelu jazyků v systému Windows XP získáte článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
306993Použití panelu jazyků v Systém Windows XP

Vlastnosti

ID článku: 819783 - Poslední aktualizace: 20. května 2011 - Revize: 7.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbwinxpsp2fix kbwinxppresp2fix kbfix kbbug kbmt KB819783 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:819783

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com