Oprava: Vytvoření hardwarové ASF soubory zastavit přehrávání v programu Media Player 9 Series

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 816044 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu přehrát zpět některé soubory ASF hardwarových zařízení, může zobrazit následující chybová zpráva přibližně tři nebo čtyři minuty po přehrávání bylo zahájeno:
0xC00D1199 – program Windows Media Player nemůže přehrát soubor. Soubor je poškozen nebo přehrávač nepodporuje formát, který se pokoušíte přehrát.
Může také zobrazit tato chybová zpráva při hledání minulosti tři nebo čtyři minut označit pomocí panelu Stopy.

Příčina

Aplikace sestavené ve formátu Windows Media soubory přehrávat, přesvědčte některé kontroly k určení, zda je platný paket. Windows Media Format nesprávně zpracovává případ, kdy čas obtéká kolem z maximální hodnota pro číselné typy.

Řešení

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze problém popsaný v tomto článku. Použití této opravy hotfix pouze u systémů, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud jste závažně tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která obsahuje tuto opravu hotfix.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, je sekce "Hotfix stažení k dispozici" v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base. Pokud tento oddíl není uveden, obraťte se na podporu a služby zákazníkům společnosti získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, budete muset vytvořit samostatnou žádost. Obvyklé náklady na podporu použije dalších otázek a problémů, které nesplňují určité opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "Hotfix stažení k dispozici" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud není váš jazyk, je protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.
Následující soubor je k dispozici pro stahování Microsoft Download Center:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Stáhnout
Stáhněte balíček wm816044.Další informace o stahování souborů Microsoft Support klepněte na následující číslo článku:
119591 Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb Online
Byl zkontrolován tento soubor neobsahuje viry. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici na datum zaúčtování souboru. Soubor je uložen na zabezpečených serverech, které pomáhají zabránit neoprávněné změny souboru.
Verze této opravy atributy souborů (nebo novější) uvedené v následující tabulce. Data a časy těchto souborů jsou uvedeny v koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru je převeden na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a UTC časem Časové pásmo Karta v nástroji datum a čas v Ovládacích panelech.
  
  Date     Time  Version   Size    File name
  ------------------------------------------------------
  04-Mar-2003 15:49 9.0.0.3001 2,058,888 Wmvcore.dll   

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o chybu v produktech společnosti Microsoft, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Vlastnosti

ID článku: 816044 - Poslední aktualizace: 22. září 2012 - Revize: 6.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Windows Media 9 Series Software Development Kit
 • Microsoft Windows Media Player 9 Series
Klíčová slova: 
kbautohotfix kbHotfixServer kbqfe kbdownload kbfix kbmt KB816044 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 816044

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com