"Internet Explorer nemôže prevziať" chybové hlásenie, keď použijete adresu URL HTTPS otvoriť dokument balíka Office alebo súboru PDF

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 812935
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Keď sa pokúsite otvoriť dokument programu Microsoft Office alebo súboru PDF zadaním HTTPS Uniform Resource Locator (URL) pre dokument na paneli s adresou v Internet Explorer 6 Service Pack 1 (SP1), dokument môže neotvorí a môže zobraziť nasledovné chybové hlásenie: Internet Explorer nemôže
Stiahnuť Document.PDF z Server

Poznámka: Pre Program Internet Explorer 9, prečítajte si nasledujúci článok KB:

PRICINA

Tento problém sa môže vyskytnúť, ak jeden alebo viac z nasledujúcich podmienok:
 • The Neukladať zašifrované stránky na disk Toto políčko je začiarknuté v Internet Explorer 6.0 SP1.
 • Server odošle hlavičke "Cache-Control: No sklad".
 • Server odošle hlavičke "Cache-Control: No Cache".

RIESENIE

Podporovaná rýchla oprava je k dispozícii od spoločnosti Microsoft. Táto rýchla oprava je však určená iba problém, ktorý je popísaný v tomto článku. Táto rýchla oprava sa vzťahujú len na systémy, ktoré sú zažíva tento špecifický problém. Táto rýchla oprava obdržať ďalšie testovanie. Preto, ak nie sú vážne ovplyvnené tento problém, odporúčame vám počkať na ďalšiu aktualizáciu softvéru, ktorá obsahuje túto rýchlu opravu.

Ak je rýchla oprava k dispozícii na prevzatie, je tu "Prevzatie dostupnej rýchlej opravy" sekcia na začiatku tohto článku databázy Knowledge Base. Ak táto sekcia nezobrazuje, obráťte sa na Microsoft zákaznícky servis a podpora získať rýchlu opravu.

Poznámka Ak sa vyskytnú ďalšie problémy alebo ak sa riešenie problémov vyžaduje, možno budete musieť vytvoriť samostatnú servisnú požiadavku. Obvyklé podporu náklady budú vzťahovať na dodatočnú podporu otázky a otázky, ktoré nespĺňajú kritériá pre tento špecifický rýchlu opravu. Úplný zoznam telefónnych čísel, Microsoft zákaznícky servis a podpora alebo vytvorte samostatnú servisnú požiadavku, navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://support.Microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka "Prevzatie dostupnej rýchlej opravy" formulári zobrazujú jazyky, pre ktoré je rýchla oprava k dispozícii. Ak nevidíte váš jazyk, je to preto rýchla oprava nie je k dispozícii pre daný jazyk.Anglická verzia tejto opravy má atribúty súborov (alebo novší), sú uvedené v nasledujúcej tabuľke. Dátumy a časy jednotlivých súborov sú uvedené v koordinovaný svetový čas (UTC). Keď zobrazíte informácie o súbore, sa skonvertuje na miestny čas. Ak chcete vyhľadať rozdiely medzi časom UTC a miestnym časom, použite Časové pásmo kartu v nástroji dátum a čas v ovládacom paneli.

  Date     Time  Version      Size  File name
  ----------------------------------------------------------
  11-Mar-2003 08:42 6.0.2800.1174   585,728 Wininet.dll   
				

RIEŠENIE

Ak chcete obísť tento problém, skontrolujte, či Neukladať zašifrované súbory skontrolovať políčko nie je začiarknuté a že server neposiela "Cache-Control: No sklad" alebo "Cache-Control: No Cache" hlavičky.

Tiež je možné obísť tento problém pomocou HREF načítať dokument.

Poznámka Táto metóda nefunguje, ak server používa hlavičky "Cache-Control: No Cache".

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené na začiatku tohto článku.

Vlastnosti

ID článku: 812935 - Posledná kontrola: 17. januára 2012 - Revízia: 1.0
Kľúčové slová: 
kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kberrmsg kbfix kbinetdev kbbrowse kbhtml kbhttp kbie600presp2fix kbmt KB812935 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:812935

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com