Při přidání paměti RAM dojde ke zmenšení paměti stránkovaného fondu (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 811732 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při přidání více než šesti gigabajtů (GB) RAM do počítače může snížit velikost paměti stránkovaného fondu. K tomuto dojde, když použijete specifikace rozšíření fyzické Addressing na Intel (PAE) s / PAE přepnout v souboru Boot.ini přidejte RAM. Poznámka: Tento příznak dochází pouze při použití této metody přidání RAM do počítače se systémem Microsoft Windows 2000 Datacenter Server nebo Windows 2000 Advanced Server.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Není-li tato část uvedena, vyžádejte si tuto opravu hotfix od oddělení služeb zákazníkům a podpory společnosti Microsoft.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Anglická verze této opravy hotfix má následující nebo vyšší atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Version    Size    File name
  ----------------------------------------------------------
  04-Feb-2003 20:15 5.0.2195.6661   29,264 Mountmgr.sys
  28-Mar-2003 19:19 5.0.2195.6696 1,693,952 Ntkrnlpa.exe
  28-Mar-2003 19:19 5.0.2195.6696 1,714,944 Ntkrpamp.exe

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro" v tomto článku.
Tyto potíže byly poprvé opraveny aktualizací Microsoft Windows 2000 Service Pack 4.

Další informace

Další informace o získání opravy Hotfix pro systém Windows 2000 Datacenter Server získáte v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
265173Program pro podporu serveru Datacenter a produkt Windows 2000 Datacenter Server

Vlastnosti

ID článku: 811732 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 3.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Service Pack 3
 • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server SP2
 • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP3
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP2
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP1
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kboswin2000fix kbwin2ksp4fix kbenv kbwin2000presp4fix kbfix kbbug KB811732 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:811732

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com